RuyaTabirleri.com

Rüyada Fatiha Görmek

Rüyada fatiha görmek, çok hayırlıdır ve acıların dineceğine, geçmişten gelen ama hala kanayan yaraların kapanacağına, hakkın lütuflarına sahip olunacağına, dünya malına kavuşulacağına, işlerin açılacağına, kişinin hayırlı yollara gireceğine ve hiçbir önemli ve büyük derdi olmayacağına işaret eder. Hastalıkların ve korkuların biteceğine, gözyaşının kuruyacağına, kişinin hayatına bolluğun, neşenin ve mutluluğun geleceğine tabir edilir.

Rüyada Fatiha Suresini Okumak

Rüyada fatiha suresini okumak, Allah adına güzel ve makbul olan işler yapmaya, şükretmeye, vicdanının sesini dinleyip adaletli olmaya, günahtan kaçınmaya ve elinden geldiğince hayır işleri yapmaya tabir edilir. Rüya sahibinin hayatından yana razı geleceğine ve hiçbir şey için isyan etmeyeceğine rivayet edilir.

Rüyada Fatiha Suresini Dinlemek

Rüyada fatiha suresini dinlemek, rüyayı gören kişinin çok kısmetli ve şanslı olacağına, her işinin yolunda ve sorunsuz gideceğine, düşmanlarını çatlatacak kadar mutlu olacağına, kazancının eksilmeyeceğine ve sürekli artacağına alamet eder. Kişinin sahip olacağı varlığın bir kısmını sevap işlemek için ayıracağına delalet eder.

Rüyada Fatiha ve İhlas Okumak

Rüyada fatiha ve ihlas okumak, mutlu olmaya, huzur bulmaya, barış ve sevgi ortamına kavuşmaya yorulur. Rüyayı gören kişinin Allah yolunda yapmak istediği en güzel ve en hayırlı dini vecibeyi yerine getirme şansı yakalayacağına ve bu sayede dünyadaki en büyük arzusunu yaşama şerefine nail olacağına işaret eder.

Rüyada Fatiha Okunduğunu Görmek

Rüyada fatiha okunduğunu görmek, rüya sahibinin borcuna ve hastalığına çözüm bulacağına, kapanmış şansının ve kısmetinin açılacağına, başında dönen uğursuzluğun ve melanetin de dağılacağına tabir edilir.

Rüyada Fatiha ve Ayetel Kürsi Okumak

Rüyada fatiha ve ayetel kürsi okumak, hidayete ermeye ve hikmet sahibi olmaya delalet eder. Kişinin dertlerinin biteceğine ve sorunlarının da çözüleceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!