RuyaTabirleri.com

Rüyada Fatiha Okumak

Rüyada Fatiha okuduğunu gören kişinin hayatta ayağı asla tökezlemez ya da taşa takılmaz diye tabir edilir. Yani rüya sahibi çok üzüleceği, gözyaşlarına boğulacağı ya da kederden öleceği kadar kötü şeyler yaşamaz bilakis hayatından hep hayırlı ve güzel olaylar olur. Her zorluğun altından Allah’ın izniyle kalkar, başının en sıkıştığı, en belaya düştüğü anda bile yaradan kendisine yardım elini uzatır.

Rüyasında Fatiha okuduğunu gören kişi, Allah katında makbul ve sevgili kullardandır diye tabir edilir. Rüya sahibi için, hayatta kolaylık, rızıkta bolluk, gönülde huzur, malda ve kazançta bereket anlamına gelir.

Rüyada Mezarlıkta Fatiha Okumak

Sadaka, zekât ya da bağış vermek gibi hak yolunda güzel işler yapmaya delalet eder. Rüya sahibi bir mezarda ölmüşlerinden birinin mezarı başında Fatiha suresini okuduğunu görürse, onun ruhu için bir sadaka vermelidir derler. Hayırlara vesile olacak işler yapmak olarak da değerlendirilir.

Rüyada İhlas Suresini Okumak

Rüya sahibi için Allah’ın şefaatine ve hidayetine erişmek ve onun katında hayırlı kullardan olmak anlamına gelir. Ayrıca rüya sahibinin hayattan her istediğini alma mutluluğuna nail olacağına ve kendisine hak tarafından her istediğinin bahşedileceğine yorulur.

Rüyada Yasin Okumak

Her türlü kazadan, beladan, kötülükten ve kötülerin fırsatçı duygularından uzak olmaya, yaradana yakın durmaya işaret eder. Rüya sahibi dini bütün ve güzel, Allah yolunda hayırlar yapan, ahlaklı ve gerçek bir mümin olarak tasvir edilir.

Rüyada Ayetel Kürsi Okumak

Her dileğine kavuşmaya ve her muradına ermeye işaret eder. Rüya sahibi için sağlık, bereket ve huzur ile geçecek, uzun bir yaşam ile tabir edilir. Geçim sıkıntısına düşmez ve aile içinde hayırlı şeyler yaşayarak saadeti her zaman yerinde olur diye ifade edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Fatiha Okumak İle İlgili Rüyalar;

 1. irem (18 Mayıs 2014 saat: 09:44)

  Selamun aleyküm rüyamda gerçekte ölmüş olan amcamın kapıdan içeri girdiğini ve üzerinde siyah bir ceket yüzünün çok çok esmer olduğunu gördüm. Hemen yüzüne karşı ona fatiha okudum üfledim belki düzelir hali diye ama düzelmedi. Allahin izniyle yorumlar mısınız. Ayrıca dün de ölmüş siyah şaka kuşu gördüm onu elime aldim. Ruyamdan o kadar etkilendim ki dışarı falan çıkmadım.

 2. Anonim (18 Mayıs 2014 saat: 09:32)

  bir gün rüyamda dünya düz olmuş,mahşer meydanı kurulmuş bütün insanlar orda .çok aşırı kalabalık iğne atsan yere düşmez .kadın erkek yaşlı genç çocuk hepsi ordaydi. bütün insanlar gök semaya bakıyordu.bende başımı kaldırdım göke bakıyorum ve bekleşiyoruz.baktım insanların üstüne kar gibi amel defterleri yağmaya başladı .benim önden sağ elime bir tane defter düştü onu aldım okumak istedim.bir baktım gökle yer arasında büyük bir masa ve bir sandalye adam oturmuş orda adam şekil olarak insana benziyor ama cisim değil tutamazsın .bana semadan yerd elini uzatarak ver bakayım defterini dedi. Bende ona yukarı doğru defteri uzattım.aldı masanın önüne koydu aştı benim işlediğim günahları bana saydı.o anda ben bir müddet utandım sıkıldım .sonra benim yaptığım sevapları okudu .ve senin sevaplarla günahlarını yok edeceğiz dedi. defteri bana geri verdi .o esnada ben beklerken semadan kainatın her yerinden duyulan büyük bir ses geldi .benim için onda küfür ve şirk yok onu Allahü tala mağfiret etti dedi.ben sevindim.beklerken yine semanın her tarafından o büyük ses geldi . ona cennetten elbisiler getirin dedi. baktım gökten çok güzel altın renginde ipek elbiseler indi kendi başına bana giydirildi.. yine kainatın her yerinden o büyük ses geldi. onu cennete götrün dedi .bu sesin akabinden gök semadan dört tane halka indi ikisi benim önden belime ikisi arkadan belime kendisi takıldı ve beni semaya kadar uçurdu .sonra ben yere baktım yer yüzü güneş gibi parlak ateş olmuş .oraya baktım ve çok korktum. o esnada yine semanın her yerinden o büyük ses geldi.onu tez cennete götürün dedi.ondan sonra ben uçtum büyük bir kapının önüne indim kapı iki kanatla oval.kapı açıldı ben içeri girerken bana bir duygu geldi sanki bin kişide bir kişi bu kapıdan girebilirmiş.sadetli insalar girebiliyormuş.öyle duygulandim.ve baktım içerde .büyük saflar halinde insanlar oturuyordu hepsi bana bakıyordu .ben onları günahsız gördüm .kendimi günahkâr ve mağfiret olunmuş gördüm. ben üzüldüm onlardan ayrı bir yere gittim .o saflardan bir adam çıktı geldi yanıma beni teselli etmeye başladı .bana sen neden bizden ayrı duruyorsun dedi. ben ona bak siz günahsız cennete gelmişsiniz. ben ise mağfiret edildim sizin gibi günahsız cennete gelemedim dedim .o bana bak burası cennet mekanı senin gihdiğin cennet elbisesi eğer sende küfür ve şirk olsaydı sen buraya gelemezdin hiç üzülme bizim yanımıza gel diye beni teselli edip ordakilerin yanına götüryordu .selamlar size Seyid Ali Adnan arvasi .

 3. fuat (16 Ocak 2014 saat: 18:30)

  sanki bir mağaradan dışarıya çıkıyordum karanlık bir mağara tam mağaranın önünde cebrail.a.s. mı gördüm dışarıya bakıyordu bana bakmıyordu ama okadar güzel kanatları vardı ki renga reng her reng vardı tüyleri renga rengti çok güzeldi. ben öylece ona bakıyordum dışarıyı görüyordum ama aydınlığı görüyordum beliki çok güzel bir yere bakıyordu rahatsız etsem sanki bana kızacak gibiydi bende arkadan oraya doğru bakıyordum ama uyandım

 4. Gülfem Boz (26 Aralık 2013 saat: 07:29)

  Aynı rüyayı 5-6 kez gördüm.Farklı alanlarda başlıyor, kimisinde otobüste kimisinde bahçede…Sol köpek kişime darbe alıyorum ve bır süre onunla oynaya oynaya çekiyorum ve avcuma dişlerim dökülüyor azıcıkta kanlı,bırınde dokulurken yanımda arkadasım vardı.Birinde ise döküldüğü anda kendimi bahçede buldum ve dişlerim olmadığı için onların fark etmemesini sağlayarak konuştum alltan tek üstten 2 dısım kalıyordu ve hep ınsanlarla konusurken beklemedıgım bır anda butun dıslerım yerıne gelıyordu

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: ,