RuyaTabirleri.com

Rüyada Fatiha Suresi Okumak

Rüyada Fatiha suresi okumak, kişinin zorluk yaşadığı durumlardan kurtulacağına, işlerinin açılacağına ve kazancının da istediği oranda artış göstereceğine yorumlanır. Rüyasında bir başkasının Fatiha suresi okuduğunu gören kişi parasal konularda büyük gelişmeler yaşar ve gayrimenkul sahibi olur. Rüyayı gören kişi bir erkekse, birden fazla eşe işaret eder. Rüyasında Fatiha suresi okuduğunu gören kadının ise birden fazla çocuk sahibi olacağına yorumlanır.

Rüyada Fatiha Suresi Görmek

Rüyasında Fatiha suresi gören kişi Allah katında hayırlı bir insan olur ve ibadeti kabul görür. Her işte başarılı olur ve bu rüya kişinin en kısa zamanda Hac ibadetini yapacağının da işaretçisidir. Rüyada Fatiha suresi görmek, Allah katında her türlü duanın kabul olacağına da işaret eder. Rüyayı gören kişiye her türlü hayır kapısı açılır ve her attığı adım bereketlenir. İslami yorumcular böyle bir rüya gören kimsenin ömrünün su gibi uzun olacağına ve hastalıklardan uzak, bolluk içinde güzel ve Allah’a yakışır şekilde bir hayat süreceğine tabir ederler.

Rüyada Dua Okumak

Rüyada dua okumak, rüyayı gören kimsenin dertlerinden uzaklaşacağına ve hayırlı bir iş için yolculuğa çıkacağına işarettir. Rüyada yüksek sesle dua okumak yakın bir akraba ya da dostla şiddetli bir kavgaya tutuşulacağına, alçak sesle dua ettiğini görmek ise kişinin herkesten sakladığı bir sırra sahip olacak işlerle uğraştığına delalettir. Rüyasında başka birinin dua ettiğini gören kişi, ihtiyaç sahibi bir kimseye önemli yardımlarda bulunur. Yaşlı bir kimsenin dua okuduğunu görmek, görülen kimse tanıdıksa ömrünün uzayacağına ve hasta ise şifa bulacağına yorulur.

Rüyada Sure Görmek

Rüyasında sure gören kişi, Allah’a yakışır bir ibadet içinde olur ve iyi bir mümin olarak anılır. Geçimi her zaman kolay olur ve ailesinde, hanesinde bereket eksik olmaz. Rüyada sure gören kişi ilim irfan sahibi ve toplum nazarına hatırı sayılır, itibarlı bir kimse olur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Fatiha Suresi Okumak İle İlgili Rüyalar;

 1. gulse (29 Ocak 2016 saat: 12:17)

  cep telefonum kapalı ekranı karanlıkken bakıyorum san ki bir hareketlilik var , yavaş yavaş bu hareket belirginleşiyor çok güzel ve elini kolunu sürekli oynatan çıplak bir bebek olduğunu görüyorum . oylece bakakalmışken biraz urperti geliyor korkuyla karışık – hemen fatiha ve ihlas surelerini okuyorum . uyandım …. hayroldu inşallah.

 2. Betül (19 Aralık 2014 saat: 06:17)

  Okuldayım.üst katta sinema izlenecek diye yukarı kata çıkacaktım. Din hocasının yanına gittim.soru sordum.kafamı çevirdim : çarşaflı bir kadın gördüm.heryeri kapalı. Simsiyahtı. Sonra ondan korkup din hocasına sarıldım(bayan).Beraber fatiha okuduk.ben üst kata çıktım. Bir yatak vardı. Orda uzandım. Sonra kuzenim geldi. Ben durmadan fatiha ve ayetel kürsi okuyordum.yatağın altında beyaz yavru tavşan vardı. Sure ve dua okuyup kendime üfürüyordum.besmele çekiyordum. Bir tane tavşan yatağa çıkmaya çalışınca besmele çekip attım onu.
  Ne anlama geliyor bu rüya. Lütfen söyleyin…

 3. sevinç (18 Haziran 2014 saat: 11:21)

  Rüyamda gece saat 23:00 sıraları kapalı bir yerden dışarı çıktım yanımda oğlum vardı hala gündüz olduğunu gördük kıyamet kopacakmış herkes şaşkındı anneme kalan sürede namaz kılmak gerekli deyip onu ibadet etmeye ikna etmeye çalıştım o sırada tuhaf insanlar üstümüze gelmeye başladı insanların üstüne fatiha süresi ile euzubesmele çektikçe normale döndüler o sırada oğluma baktığımda üç tane gözü olduğunu gördüm,dua okuyarak birini elimde kapattım ama göz kaybolmadı yine de çok güzel olduğunu düşündüm.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,