RuyaTabirleri.com

Rüyada Fatiha Suresi Okumak

Rüyada Fatiha suresi okumak, kişinin zorluk yaşadığı durumlardan kurtulacağına, işlerinin açılacağına ve kazancının da istediği oranda artış göstereceğine yorumlanır. Rüyasında bir başkasının Fatiha suresi okuduğunu gören kişi parasal konularda büyük gelişmeler yaşar ve gayrimenkul sahibi olur. Rüyayı gören kişi bir erkekse, birden fazla eşe işaret eder. Rüyasında Fatiha suresi okuduğunu gören kadının ise birden fazla çocuk sahibi olacağına yorumlanır.

Rüyada Fatiha Suresi Görmek

Rüyasında Fatiha suresi gören kişi Allah katında hayırlı bir insan olur ve ibadeti kabul görür. Her işte başarılı olur ve bu rüya kişinin en kısa zamanda Hac ibadetini yapacağının da işaretçisidir. Rüyada Fatiha suresi görmek, Allah katında her türlü duanın kabul olacağına da işaret eder. Rüyayı gören kişiye her türlü hayır kapısı açılır ve her attığı adım bereketlenir. İslami yorumcular böyle bir rüya gören kimsenin ömrünün su gibi uzun olacağına ve hastalıklardan uzak, bolluk içinde güzel ve Allah’a yakışır şekilde bir hayat süreceğine tabir ederler.

Rüyada Dua Okumak

Rüyada dua okumak, rüyayı gören kimsenin dertlerinden uzaklaşacağına ve hayırlı bir iş için yolculuğa çıkacağına işarettir. Rüyada yüksek sesle dua okumak yakın bir akraba ya da dostla şiddetli bir kavgaya tutuşulacağına, alçak sesle dua ettiğini görmek ise kişinin herkesten sakladığı bir sırra sahip olacak işlerle uğraştığına delalettir. Rüyasında başka birinin dua ettiğini gören kişi, ihtiyaç sahibi bir kimseye önemli yardımlarda bulunur. Yaşlı bir kimsenin dua okuduğunu görmek, görülen kimse tanıdıksa ömrünün uzayacağına ve hasta ise şifa bulacağına yorulur.

Rüyada Sure Görmek

Rüyasında sure gören kişi, Allah’a yakışır bir ibadet içinde olur ve iyi bir mümin olarak anılır. Geçimi her zaman kolay olur ve ailesinde, hanesinde bereket eksik olmaz. Rüyada sure gören kişi ilim irfan sahibi ve toplum nazarına hatırı sayılır, itibarlı bir kimse olur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: