RuyaTabirleri.com

Rüyada Fatiha Suresini Okumak

Rüyada Fatiha suresini okumak, kişinin her türlü işinde Allah’ın inayetine nail olacağı anlamına gelir ve kişi tüm sıkıntılı, zor durumlarından sıyrılır ve rahat bir hayata sahip olur. Rüyada Fatiha suresi okumak hayırlara vesiledir. Rüyasında Fatiha suresini okuduğunu gören bekar erkek, çok sayıda bayanla evlilik yapar. Böyle bir rüya gören kadının çocuğu olmuyorsa ikiz evlat sahibi olur. Bu rüyayı gören herkesin duaları Allah katında kabul olur ve istekleri yerine gelir. Hasta bir kimse rüyasında Fatiha suresi okursa çok kısa zamanda iyileşir. Bu rüyayı gören kişilerin evlerinde ve hayatlarında Allah’ın inayeti eksik olmaz ve her zaman bereketli, bolluk içinde bir hayat sürerler.

Rüyada Birinin Fatiha Suresi Okuduğunu Görmek

Başka birinin Fatiha suresini okuduğunu gören kişi yaşlı ise eceli yaklaşmış demektir. Ağır hasta bir kimse veya engelli bir kişi böyle bir rüya görürse vefat eder. Bu rüyayı gören genç erkekler dini inançları doğrultusunda, Allah’ın emirlerine uygun bir hayat sürerler. Bekar kimselerin bu rüyayı görmeleri hayırlı eşler ile hayat kuracakları anlamına gelir. Bu rüyayı gören kimselere Alllah hayır kapılarını açar, her işi kolaylaşır.

Rüyada Fatiha Suresi Görmek

Kısmetli bir hayata kavuşmaya ve bol kazanç içinde, zengin bir yaşam sürmeye delalet eden rüya aynı zamanda kişinin manevi açıdan Allah’a yakışır bir kul olduğunu da gösterir. Hayırları bol ve sevabı çok bir kula işaret eden rüya, uzun ve sağlıklı bir ömre de işarettir.

Rüyada Fatiha Suresinden Ayet Okunduğunu Görmek

Allah-u Teala bu rüyayı gören kişiye her türlü hayır kapılarını açar ve ömrünü bereket içinde geçirmesini nasip eder. Bu rüyayı gören hasta ise iyileşir, bekar ise evlenir, çocuğu olmuyorsa evlat sahibi olur, borçlarından kurtulur. Rüyasında Fatiha suresinden ayet okunduğunu gören kişinin ömrü de mutlu ve huzurlu şekilde geçer.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Fatiha Suresini Okumak İle İlgili Rüyalar;

  1. Esra (25 Ocak 2016 saat: 12:56)

    Rüyamda babam ve babaannemle birlikte mezarlıktaydık.Bazı mezarların mezar taşları kabirlerini üzerini kapatacak şekilde yıkılmıştı.Bizde bazı kabirlerin başında durup fatiha suresini okuyordum.sonra babam ayağa kalktı ve eliyle mezar toprağına vurarak “ğayrilmağdûbi” diye bağırmaya başladı.bizimde tekrar etmemizi istedi.bizde tekrar etmiştik.

  2. gülcan gunes (11 Kasım 2015 saat: 11:10)

    bu ruyayi sabah uyuduktan sonra gordum rüyamda eşime üç harfli musallat olmuş fark edince hemen Felak ve nasıl sürelerini okuyorum durmaksızın okuyup yüzüne ufledikce rahatlıyor ama banada tepki veriyor niye okuyorsun diye ama ben sürekli okuyorum sonra uyuyor eşim benimde uykum geliyor o sırada kapı çalıyor ve eve üç tane erkek çocuk geliyor ve dua okumaya geldiklerini söylüyorlar bu çocuklar Arap’miş içlerinden biri dua okumaya başlıyor ama benim bildiğim bir dua deyil şüpheleniyorum hadi beraber Felak süresini okuyalım diyorum.

  3. Bedriye (02 Temmuz 2015 saat: 16:26)

    Rüyamda bekar erkek evinin Bahçesinde duruyor kafasını çevirip gökyüzüne bakıp bana bakıp Fatiha sûresini sesli biçimde iki kere okudu ikincisinde bende onain eşlik ettim ben burada bahçenin dışındayım yürüdü bahçeden çıktı beyaz lüks cibine bindi Cibin ön sağ kapısı açıktı bende yanına oturdum dizlerime kapanarak ağladı bugörmüş Olduğum kişiyide tanıyorum iki gün sonra aynı Kişiyi yinegördüm kuranıkerim büyük kırmızı kaplı satınalmışım o kişiyegötürmelerini istiyorum sen okişinin kaç kişiyle çıktını biliyormuşum dedi kuranıkerimi götürecek kişi biliyorum diyorum Rüyamı yorumlarmısınız

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,