RuyaTabirleri.com

Rüyada Fatiha Suresini Okumak

Rüyada Fatiha suresini okumak, kişinin her türlü işinde Allah’ın inayetine nail olacağı anlamına gelir ve kişi tüm sıkıntılı, zor durumlarından sıyrılır ve rahat bir hayata sahip olur. Rüyada Fatiha suresi okumak hayırlara vesiledir. Rüyasında Fatiha suresini okuduğunu gören bekar erkek, çok sayıda bayanla evlilik yapar. Böyle bir rüya gören kadının çocuğu olmuyorsa ikiz evlat sahibi olur. Bu rüyayı gören herkesin duaları Allah katında kabul olur ve istekleri yerine gelir. Hasta bir kimse rüyasında Fatiha suresi okursa çok kısa zamanda iyileşir. Bu rüyayı gören kişilerin evlerinde ve hayatlarında Allah’ın inayeti eksik olmaz ve her zaman bereketli, bolluk içinde bir hayat sürerler.

Rüyada Birinin Fatiha Suresi Okuduğunu Görmek

Başka birinin Fatiha suresini okuduğunu gören kişi yaşlı ise eceli yaklaşmış demektir. Ağır hasta bir kimse veya engelli bir kişi böyle bir rüya görürse vefat eder. Bu rüyayı gören genç erkekler dini inançları doğrultusunda, Allah’ın emirlerine uygun bir hayat sürerler. Bekar kimselerin bu rüyayı görmeleri hayırlı eşler ile hayat kuracakları anlamına gelir. Bu rüyayı gören kimselere Allah hayır kapılarını açar, her işi kolaylaşır.

Rüyada Fatiha Suresi Görmek

Kısmetli bir hayata kavuşmaya ve bol kazanç içinde, zengin bir yaşam sürmeye delalet eden rüya aynı zamanda kişinin manevi açıdan Allah’a yakışır bir kul olduğunu da gösterir. Hayırları bol ve sevabı çok bir kula işaret eden rüya, uzun ve sağlıklı bir ömre de işarettir.

Rüyada Fatiha Suresinden Ayet Okunduğunu Görmek

Allah-u Teala bu rüyayı gören kişiye her türlü hayır kapılarını açar ve ömrünü bereket içinde geçirmesini nasip eder. Bu rüyayı gören hasta ise iyileşir, bekar ise evlenir, çocuğu olmuyorsa evlat sahibi olur, borçlarından kurtulur. Rüyasında Fatiha suresinden ayet okunduğunu gören kişinin ömrü de mutlu ve huzurlu şekilde geçer.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!