RuyaTabirleri.com

Rüyada Favori Görmek

Rüyada favori görmek, çok sevilen kişilerden biri ile kurulacak olan büyük bir ortaklık sayesinde sorun olarak görülen durumların yakında ortadan kalkacağına, düşmanlık besleyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, uzun zamandan beri hayal edilen herşeye çok büyük zahmetler çekmeden ve sorun yaşamadan kavuşulacağına, iş hayatında ve sosyal hayatta zarar vermesi muhtemel olan kişilerin hayattan çıkarılacağına ve mutluluk duyulacağına işaret eder.

Rüyada Favori Kesmek

İşlerle ilgili istenmeyen durumların ve sorunların yaşanacağına, atılan adımların sıkıntı yaratacağına, rakipler tarafından kötü durumlara düşürülmek istenileceğine, aile bireyleri arasında tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına, zor zamanlar geçirileceğine, maddi ve manevi olarak rahat geçirilen bir dönemin biteceğine ve birçok konuda çok sancılı bir dönemin başlayacağına yorumlanır.

Rüyada Favorileri Kesmek

Sorunların gitgide artacağı bir döneme girileceğine, girilen işlerde ister istemez büyük zarara uğranacağına, çözümsüz bazı olayların yaşanacağına ve üzüntü duyulacağına alamet eder.

Rüyada Kahkül Görmek  

Her geçen gün yeteneklerin daha da gelişeceğine, tahmin edilenden daha büyük kazançlar elde edileceğine, maddi olarak çok kazanç elde edileceğine, sevilen kişiler ile mutlu olunacağına ve hayırlı haberler alınacağına rivayet eder.

Rüyada Kahkül Kesmek  

İstenmeyen bazı olayların yaşanacağına, çeşitli kırgınlıklar olacağına, ortak olarak girilen bir işte çok zarar edileceğine, kısa bir zaman için alınmış olan borcun ödenemeyeceğine ve zararların günden güne artacağına alamet eder.

Rüyada Perçem Görmek  

Hayır getirecek güzel ve mutluluk verici olayların yaşanacağına, zor geçen bir dönemin yakın zaman içinde biteceğine, çeşitli projeler eşliğinde üzüntülerin ve rahatsız edici olayların sona ereceğine, mutluluk getirecek olaylara evet denileceğine ve rahata erileceğine delalet eder. Aynı zamanda, gidilen yolda karşılaşılan sorunların zarar görmeden aşılacağına ve musibetlerin verdiği zararların telafi edileceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: