RuyaTabirleri.com

Rüyada Fayans Görmek

Rüyada fayans görmek, çok hayırlıdır, mutlu ve güzel başlangıçlara, sıcak yuvalara, aile içindeki huzura ve mutluluğa tabir edilir. Rüya sahibinin hayallerindeki hayata kavuşacağına, dileklerinin ve dualarının da kabul olacağına işaret eder. Küslüklerin, anlaşmazlıkların, gönül ve hayal kırıklıkların unutulacağına, sevginin ve barışın hâsıl olacağı bir dönemin geleceğine işaret eder. Çok hayırlı bir rüyadır, kişinin çok güzel günlere uyanacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Fayans Silmek

Rüyada fayans sildiğini gören kişi, iyi niyetli, bol gönüllü, eli açık ve cömert kişi olarak tasvir edilir. Rüya sahibinin çevresindekiler, kişinin bu özelliğini bildikleri için her başları sıkıştığında kendisinin kapısını çalıyor fakat kişi, yine de bu durumdan şikâyet etmiyor demektir.

Rüyada Fayans Temizlemek

Rüyasında fayans temizlediğini gören kişi, mal varlığından, kazancından ve işinden olacak, bu nedenle de uzun süre geçim sıkıntısı yaşayacaktır ve ancak kendisine maddi olarak yardımda bulunacak birini bulabilirse toparlanacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Fayans Kırmak

Rüyada fayans kırdığını gören kişi, başarılı olması ve her geçen gün de başarısını daha ileriye taşıması nedeni ile çok fazla nazara geliyordur. Çünkü kişinin üzerinde çok fazla kem göz vardır ve bu kimseler yaydıkları kötü elektrikle insanları etkileyebiliyorlardır.

Rüyada Fayans Sökmek

Rüyada fayans sökmek, yenilik yapmaya işaret eder. Rüya sahibi, kendisiyle, eviyle ya da ofisiyle ilgili belki küçük ama kendisine iyi gelecek bazı değişiklikler yapacak veçok iyi hissedecek demektir. Bu değişikliklerin herkes tarafından fark edilip, beğenilmesi kişiyi ayrıca mutlu edecektir diye yorumlanır.

Rüyada Fayans Döşemek

Rüyada fayans döşemek, rüyayı gören kişinin, unutulduğunu, önemsiz ve değersiz görüldüğünü düşünen bir kişiye yapacağı jest sayesinde hem mutlu olmasını sağlayacağına hem de o kişinin hayır duasını alacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!