RuyaTabirleri.com

Rüyada Fayans Görmek

Rüyada fayans görmek, çok hayırlıdır, mutlu ve güzel başlangıçlara, sıcak yuvalara, aile içindeki huzura ve mutluluğa tabir edilir. Rüya sahibinin hayallerindeki hayata kavuşacağına, dileklerinin ve dualarının da kabul olacağına işaret eder. Küslüklerin, anlaşmazlıkların, gönül ve hayal kırıklıkların unutulacağına, sevginin ve barışın hâsıl olacağı bir dönemin geleceğine işaret eder. Çok hayırlı bir rüyadır, kişinin çok güzel günlere uyanacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Fayans Silmek

Rüyada fayans sildiğini gören kişi, iyi niyetli, bol gönüllü, eli açık ve cömert kişi olarak tasvir edilir. Rüya sahibinin çevresindekiler, kişinin bu özelliğini bildikleri için her başları sıkıştığında kendisinin kapısını çalıyor fakat kişi, yine de bu durumdan şikâyet etmiyor demektir.

Rüyada Fayans Temizlemek

Rüyasında fayans temizlediğini gören kişi, mal varlığından, kazancından ve işinden olacak, bu nedenle de uzun süre geçim sıkıntısı yaşayacaktır ve ancak kendisine maddi olarak yardımda bulunacak birini bulabilirse toparlanacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Fayans Kırmak

Rüyada fayans kırdığını gören kişi, başarılı olması ve her geçen gün de başarısını daha ileriye taşıması nedeni ile çok fazla nazara geliyordur. Çünkü kişinin üzerinde çok fazla kem göz vardır ve bu kimseler yaydıkları kötü elektrikle insanları etkileyebiliyorlardır.

Rüyada Fayans Sökmek

Rüyada fayans sökmek, yenilik yapmaya işaret eder. Rüya sahibi, kendisiyle, eviyle ya da ofisiyle ilgili belki küçük ama kendisine iyi gelecek bazı değişiklikler yapacak veçok iyi hissedecek demektir. Bu değişikliklerin herkes tarafından fark edilip, beğenilmesi kişiyi ayrıca mutlu edecektir diye yorumlanır.

Rüyada Fayans Döşemek

Rüyada fayans döşemek, rüyayı gören kişinin, unutulduğunu, önemsiz ve değersiz görüldüğünü düşünen bir kişiye yapacağı jest sayesinde hem mutlu olmasını sağlayacağına hem de o kişinin hayır duasını alacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Fayans Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. df (11 Ocak 2015 saat: 10:21)

    Rüyamda okulumun lavabosunun fayanslarının değiştiğini görüyodum siyah oluyodu ama arkadaşlarım siyah değil felan diyolardı eski rengi olarak görüyodu onlar ama ben siyah görüyodum fayansın rengini fayans görmek güzel yorumlanmış ama benim rüyam biraz garip ve siyah fayans felan var ondan dolayı kötü çıkarmı diye düşündüm bu yüzden sizin yorumlamanızı istiyorum çok garip bir rüyaydı en kısa zamanda yorumlarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler :)

  2. selvi Uluca (28 Aralık 2014 saat: 13:16)

    Rüyada salatalık tarlası gördüm tarlasinda yarısı salatalık ekili yarısında rüyamda ekiyordum ve edeceğim yer bebek mavisi fayans oluyordu ve fayans lari delerek sakatalik ekmeği düşündüm ve ölen bir çocuğu rüyada canlı gördüm annesi çocuğa yemek yedimege çalışıyor ve sigara böreği yiyorum ve yeşil salata ve patates tır idi vardı sofrada kayinvalidem salatalık ekmememi söylüyordu ama ona rağmen edecektim ve kendimi ferah bir yerde görüyordum ve orda ilker ayriki oyuncuyu tekerlikli sandalyede görüyorum felçlik geçirmiş bacaklari yuruyemiyordu ve üstünde sadece şort vardı.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,