RuyaTabirleri.com

Rüyada Fayton Görmek

Rüyada fayton görmek, rüya sahibinin, yapacağı yer değişikliğine ve girişeceği yeni işlere yorumlanır.  Başarı kazanmak için gösterilen çabanın karşılığının alınacağına, büyük miktarlarda para kazanılacağına ve yeni bir şehirde ya da ülkede yeni bir işe girişileceğine delalet eder. Aynı zamanda, yapılan değişiklikle birlikte taze fikirlerin ortaya çıkacağına ve bu fikirleri benimseyen insanlarla yeni işlere girişileceğine yorulur.

Rüyada Faytoncu Görmek

Rüyada faytoncu görmek, aile hayatında ve iş hayatında karşılaşılan güçlüklerin çözümlenmesinde, sorunların çözülmesinde ve engellerin aşılmasında destek olacak insanların varlığına ve bu durumun rüya sahibinin kendisini mutlu ve güvende hissetmesine sebep olacağına işaret eder.

Rüyada Faytona Binmek

Rüyada faytona binmek, eğlence amaçlı yapılan ve hoşça vakit geçirilen gezintilere ve yolculuklara yorulur. Yolculuk sonunda rüya sahibinin yeni fikirler ve yeni çalışmalar ortaya koyacağına delalet eder.

Rüyada Tahtırevan Görmek

Rüyada tahtırevan görmek, rüyayı gören kişinin vereceği bütün kararlarda büyük ve kahraman kişilerin fikirlerini göz önüne alması ve onların fikirlerini benimsemesi olarak yorumlanır. Aynı zamanda, verilen doğru kararlarla yüksek rütbeler alınacağına ya da üst mevkilere gelineceğine işaret eder.

Rüyada Tahtırevana Binmek  

Rüyada tahtırevana bindiğini gören kişinin, kariyerinde büyük bir sıçrama yaşayacağına ve iş hayatı konusunda önemli deneyimler kazanıp çok iyi yerlere gelmesine yorumlanır. Terfi edilme ya da rütbe yükseltme gibi durumlarla karşılaşılacağı anlamına gelir.

Rüyada Sedye Görmek

Rüyada sedye görmek, rüya sahibinin, sağlığında meydana gelecek büyük bir sorun ve rahatsızlığa delalet eder. Aynı zamanda, yaşanacak hastalığın riskli ve ölümcül olabileceğine ve kişinin uzun bir tedavi dönemine hazır olması gerektiğine yorulur.

Rüyada Sedyeden Kalkmak

Rüyada sedyeden kalkmak, hastalığın atlatılmasına ve sağlığın eski haline dönmesine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!