RuyaTabirleri.com

Rüyada Felak Görmek

Rüyada felak görmek, sıkıntı yaratan ve sorun çıkartan durumların Allah’ın izni ile yakın zaman içinde sona ereceğine, üzüntülerin ve dertlerin sona ereceğine, maddi ve manevi olarak yaşanan sorunların kısa sürede ortadan kaldırılacağına, huzurlu ve işlerin açılacağı bir döneme girileceğine, manevi yönden çok büyük ferahlık yaşanacağına ve iş hayatında kazanılan başarıları çekemeyen kişiler tarafından yapılan ayak oyunlarının ortaya çıkarılacağına işaret eder.

Rüyada Felak Suresi Görmek

Maddi sorunlar ile geçen bir dönemin yakın zaman içinde sona ereceğine, sevinç, mutluluk ve bereket dolu haberler alınacağına, anne baba duaları sayesinde işlerin her geçen gün daha iyiye gideceğine, sorunların daha hızlı ve daha başarılı şekilde çözüleceğine ve hiç beklenmeyen bir anda büyük kazanç elde edileceğine delalet eder.

Rüyada Felak Suresi Okumak

Çok hayırlı bir rüyadır. Alınan çok hayırlı ve başarılı kararlar sayesinde işlerin çok daha iyiye gideceğine, atılan adımların kısa sürede başarıya ulaşacağına, eş, dost ve akrabalar ile bazı ortaklıklar yapılacağına, güzel günlerin yakında olduğuna, kıskanılacak projelere imza atılacağına ve hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine tabir edilir.

Rüyada Felak Suresi Okuduğunu Görmek

Kişinin iş hayatında yaşadığı zor günlerin ve kötü olayların yakın zaman içinde hayırlı bir şekilde sona ereceğine, sevilen bazı kişilere yaşadıkları sıkıntılardan dolayı maddi ve manevi olarak büyük yardımlarda bulunulacağına ve atılan her adımın gerek aile hayatı gerekse de iş hayatı için büyük mutluluklar getireceğine yorumlanır.

Rüyada Felak ve Nas Sureleri Okumak

Aile bireyleri arasında yaşanan sorunların çözüme kavuşacağına, hayırlı ve uğurlu işlere girişileceğine, mutsuz günlerin kısa zaman içinde biteceğine ve sevinçli haberlerin ve büyük başarıların yakında daha da artacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Felak Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Ceren (26 Aralık 2014 saat: 10:17)

  Ben normalde çok fazla kabus gören biriyim dolayısıyla kabus görüp görmediğimi anlarm ve bu kabus değildi. Bi evdeydik arkadasmla. Bir kadın geldi. Sonradan yaptkları şeylrrle cin olduğunu anladım felak süresi okufum. Çocuğu da vardı yanında çocuğu kulağını kapattı felak süresnden rahatsz olduğu için. O da alışkndı fazla rahatsz olmadı. Ben sürekli felak okuyordm. Bi ara bize söz verdi artk korkutmayacağuna dair. Sonra tekrar korkuttu. Bize iğne makas türü şeyler batırıyrdu. Snra sinirlendm rüyamda onlara bağırdm defol gitt dedm sana muska yapacm dedm snra felak okudm tkrar okurken uyandm uyandğmda içimden duaya devam ediyordum.

 2. kerim (08 Kasım 2014 saat: 00:02)

  Selamun Aleykum iyi aksamlar herkese,
  Hocam bi ruyam var yardimci olursaniz cok iyi olur.
  Simdi ben 3:30 gibi bi ruya goruyorum ruya gibi degil hersey normal ruyamda gozumu aciyorum ve kapi ceyregi kadar acik ve banyoda biri banyo yapiyordu bende kapi acik uyumayi sevmem korkarim acikcasi kapiyi ayagimla ittim kapattim ve hafif bi gulumsemeyle felak nas suresini okuyorum heralde korktugumdan dolayi ve olacaklari biliyor gibiydim sonucta ruya bu hisseder insan.
  Benim yatagim duvara yapisik vaziyette normal yatagin ortasinda yatarken bu sureleri okurkenmi-okuduktan sonrami ne bi varklik bana cok sert vurdu ve ben duvara carptim ve Allahim sen koru gibi dualar ettim ayetel kursi okuddumu bilmiyorum. ve bide o bana carptiginda garip bi ciglik sesiydi galiba ciglik gibi bisiydi ama ciglik degildi oyle ses cikti sonra gitti sanirim bnde uyandim Allaha yalvardim dualar ettim. Buna benzer ruyalarda surekli felak nas okuyorum ama ruyada zarar gormeme engel olmuyor.
  Korkuyorum yatmaya artik nedenini merak ediyorum biliyirsaniz yardimci olursaniz sevinirim.

  Not: Hic bisey hissetmiyorum ama şok oluyorum. (Korkudan)

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,