RuyaTabirleri.com

Rüyada Felak Suresi Görmek

Rüyada felak suresi görmek, son derece hayırlı, kişi için pek çok iyilik kapılarının açıldığını bildiren önemli bir rüyadır. Allah katında, yapılan her işle, işlenen her sevapla büyük takdir toplandığını, yüce gönüllü bir kimse olarak her işinin rast gideceğini bildirir. Rüya sahibinin başına kötülük gelmez ve bu rüyayı gören kimseler amansız dertlerden uzak yaşarlar. Suç işlemiş ve cezasını çeken kimselerin özgürlüklerine kavuşacaklarını, günahlardan dönerek, tövbe edip, yeni bir hayata başlayacaklarını bildirir. Anne baba rızasını alan kişinin ayağının dahi tökezlemeyeceğini, neye elini atsa başarı sahibi olacağını da tabir eder. Felak suresini gören kimseler toplumda saygı gören, takdir edilen, itibarlı ve herkesin hürmet gösterdiği kimseler olurlar. Bekarlar için dini açıdan yeterli bilgiye sahip, yaşamını inancıyla örtüşecek şekilde yaşayan bir eşe sahip olmak manasına gelir.

Rüyada Felak Suresi Okumak

Her türlü duanın kabul olacağı bir döneme işaret eder. Engellerin bir bir yok olacağını, kişiye sıkıntı veren durumların ortadan kalkacağını, sıhhat ile ilgili problemlerin giderilip şifa bulunacağını müjdeler. Rüya sahibinin hayatını İslami koşullara göre düzenleyerek hareket edeceğini, ağzından Allah sözcüğünü düşürmeden, namazında niyazında bir yaşam sürdüreceğini tabir eder. Felak suresi okuyanların işleri yolunda gider ve yeni iş yeri açanlar kısa sürede daha çok kazanmaya başlarlar. Evli kimseler için hayırlı evlatlara sahip olmak demektir ve bekarlar için de, ömür boyu sevgi dolu, mutlu bir evlilik yapacaklarının işaretini verir.

Rüyada Felak Suresi Okunduğunu Duymak

Kişiye yol gösterecek önemli birinin varlığına alamettir. Bolluk içinde yaşanacak güzel bir hayatı, düşlerin kısa zamanda gerçek olacağını ve korkulardan kurtularak, daha cesaretli bir insan haline gelineceğini de bildirir. Bu rüyayı gören kimsenin günahları affedilir ve içinde bulunduğu tüm sıkıntılardan kurtulup feraha erer.

Rüyada Felak Suresi Görmenin Psikolojik Yorumu

İnancıyla hareket eden ve dinine sıkı sıkıya bağlı kişilerin yaşamlarını daha iyi hale getirebilmek, düzgün biri olmak için harcadıkları çabanın ve her gün düzenli olarak ibadet yaptıklarının, hayatlarını yalnızca inançlarına göre yaşadıklarının ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!