RuyaTabirleri.com

Rüyada Felçli Görmek

Rüyada felçli görmek, rüyayı gören kişinin insanlar karşısında komik, rezil, kötü ve zor durumlara düşmemek için son derece özenli, dikkatli, ağırbaşlı, akıllı, mantıklı ve ahlaklı davrandığı anlamına gelir. Rüya sahibinin kötü intiba yaratmamak, dışlanmamak adına ve arkasından kötü söylenmesine mahal vermemek için nefsini arsızlıktan, uğursuzluktan, yalandan ve iftiradan koruduğuna alamet eder.

 Rüyada Felçli Olmak

Bir kişi rüyasında felçli olduğunu görürse o kişi elini haramdan ve gözünü zinadan esirgeyecek demektir. Rüya sahibinin insanlara haksızlık etmekten, onların hakkını yemekten, Allah’a karşı suç işlemekten, hilekârla ve dolandırıcıyla hareket etmekten kaçındığına ve sevgili kullardan olmak için çabaladığına rivayet edilir.

Rüyada Felçli Hasta Görmek

Rüyada felçli hasta görmek her ne kadar iç karartıcı bir durum da olsa gerçek anlamı itibariyle çok hayırlıdır. Rüyayı gören kişinin tövbelerinin kabul olacağına, dualarının ve dileklerinin karşılık bulacağına bu sayede hayatının düzelmeye başlayacağına, moralinin yerine geleceğine, elinin de bollaşacağına tabir edilir.

Rüyada Felçli Birini Görmek

Rüyayı gören kişinin tabiri caizse arap saçına dönenen problemlerinden ve açmazlarından kurtulacağına, kafasının rahatlayacağına, gönlünün rahata ereceğine ve hoşluğu bulacağına, yaptığı işlerin de içine sineceğine alamet eder.

Rüyada Felçli Birinin Yürüdüğünü Görmek

Rüyayı gören kişinin sanki hiç bitmeyecek gibi gelen sorunlarının biteceğine, hayal gibi kalacak isteklerinin gerçekleşeceğine, başarılarının sürekli hale geleceğine, yetersiz gördüğü noktalarda kendini ilerleteceğine ve neredeyse ulaşılmazı elde edeceğine işaret eder.

Rüyada Felç Geçirmek

Rüyayı gören kişinin hayatına adeta damgasını vuracak çok büyük, önemli, güzel ve de hayırlı gelişmelerin yaşanacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatında artık hiç birşey eskisi gibi olmayacak, umutsuzluklar, karamsarlıklar ve belirsizlikler bitecek, aydınlık günler gelecek ve herşey olumlu yönde ilerleme gösterecek demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: