RuyaTabirleri.com

Rüyada Felçli Görmek

Rüyada felçli görmek, rüyayı gören kişinin insanlar karşısında komik, rezil, kötü ve zor durumlara düşmemek için son derece özenli, dikkatli, ağırbaşlı, akıllı, mantıklı ve ahlaklı davrandığı anlamına gelir. Rüya sahibinin kötü intiba yaratmamak, dışlanmamak adına ve arkasından kötü söylenmesine mahal vermemek için nefsini arsızlıktan, uğursuzluktan, yalandan ve iftiradan koruduğuna alamet eder.

 Rüyada Felçli Olmak

Bir kişi rüyasında felçli olduğunu görürse o kişi elini haramdan ve gözünü zinadan esirgeyecek demektir. Rüya sahibinin insanlara haksızlık etmekten, onların hakkını yemekten, Allah’a karşı suç işlemekten, hilekârla ve dolandırıcıyla hareket etmekten kaçındığına ve sevgili kullardan olmak için çabaladığına rivayet edilir.

Rüyada Felçli Hasta Görmek

Rüyada felçli hasta görmek her ne kadar iç karartıcı bir durum da olsa gerçek anlamı itibariyle çok hayırlıdır. Rüyayı gören kişinin tövbelerinin kabul olacağına, dualarının ve dileklerinin karşılık bulacağına bu sayede hayatının düzelmeye başlayacağına, moralinin yerine geleceğine, elinin de bollaşacağına tabir edilir.

Rüyada Felçli Birini Görmek

Rüyayı gören kişinin tabiri caizse arap saçına dönenen problemlerinden ve açmazlarından kurtulacağına, kafasının rahatlayacağına, gönlünün rahata ereceğine ve hoşluğu bulacağına, yaptığı işlerin de içine sineceğine alamet eder.

Rüyada Felçli Birinin Yürüdüğünü Görmek

Rüyayı gören kişinin sanki hiç bitmeyecek gibi gelen sorunlarının biteceğine, hayal gibi kalacak isteklerinin gerçekleşeceğine, başarılarının sürekli hale geleceğine, yetersiz gördüğü noktalarda kendini ilerleteceğine ve neredeyse ulaşılmazı elde edeceğine işaret eder.

Rüyada Felç Geçirmek

Rüyayı gören kişinin hayatına adeta damgasını vuracak çok büyük, önemli, güzel ve de hayırlı gelişmelerin yaşanacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatında artık hiç birşey eskisi gibi olmayacak, umutsuzluklar, karamsarlıklar ve belirsizlikler bitecek, aydınlık günler gelecek ve herşey olumlu yönde ilerleme gösterecek demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Felçli Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. selviye (18 Şubat 2015 saat: 12:43)

    rüyamda arkadaşımın evindeyim ev kalabalık ve tanımadığım birçok insan var ,oturuyoruz ve biranda sağ tarafım uyuşmaya başlıyor yüzüm,kolum,elim bn o anda felç gecirdiğimi anlıyorum ama konuşamıyorum arkadaşıma vuruyorum konuşamadığım için ben içimden dua etmeye başlıyorum, arkadaşım bakmıyor hala tabı umursamıyor yani ama kendi ettiğim dua ile bi anda üstümden uyuşmanın felçin etkisini kaybediyorum.

  2. Yıldırım (17 Ocak 2014 saat: 23:43)

    Efendim, rüyayı yakın bir arkadaşım görmüş,rüyasında benim felçli olduğumu görmüş. Beni tahta bir divana yatırmış. Ben hiç hareket edemiyormuşum. Konuşamıyormuşum.yüzüme dokunmak istiyormuş. Yüzündeki kemikler kırılabilir diye dokanamıyormuş. Ortam loşmuş ve rüyayı gören bana bakıyormuş.hizmet ediyormuş, kendi kendine de diyormuş. Spor da yapardı kendine iyi bakardı eşi bu adamı ne hale getirmiş böyle. Rüya bu şekilde görülmüş. Benimde bu sıralar eşimle sorunlarım var. Bu görülen rüyayı yorumlamanızı rica ederim. Saygı ve sevgilerimle şimdiden teşekkür ederim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,