RuyaTabirleri.com

Rüyada Fener Görmek

Rüyada fener görmek, rüyayı gören kişinin, girdiği işte ve yaptığı çalışmalarda çok iyi planlar kurması sayesinde neredeyse hiç çalışmadan çok iyi paralar kazanmasına ve sunduğu projeler sayesinde iş hayatında basamakları hızlı bir şekilde tırmanıp çalıştığı firmanın yönetimini eline almasına işaret eder. Ve bu arada karşılaştığı hayırlı bir kısmetle hayatını birleştirip mutlu bir evlilik hayatına adım atmasına delalet eder.

Rüyada Elinde Fener Tutmak

Rüyada elinde fener tutan kişinin, yapacağı işlerde ve ortaya koyacağı çalışmalarda büyük başarı kazanacağına ve karşısına çıkan tercihler arasından en doğru ve en yararlı olanı seçeceğine tabir olunur.

Rüyada Işığı Parlak ve Göz Alıcı Fener Görmek

Rüyada ışığı parlak ve göz alıcı fener görmek, iş hayatında atılacak doğru adımlarla alınacak riski azaltmaya ve neredeyse sıfır sermaye ile büyük paralar ve mallar kazanmaya yorulur.

Rüyada Karanlıkta Fener Yakmak

Rüyada karanlıkta fener yakmak, rüyayı gören kişinin, çok kısa sürede sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulmasına delalet eder.

Rüyada Başkasının Elinde Fener Görmek

Rüyada başkasının elinde fener görmek, üst kademelerde işe başlamış bir tanıdık sayesinde, iş hayatında kolaylık sağlamaya işarettir. Aynı zamanda, eş, dost ya da akrabaların yönlendirilmesiyle yapılan bir işte çok büyük miktarda para kazanmaya yorumlanır.

Rüyada Bozuk Fener Görmek

Rüyada bozuk fener görmek, rüyayı gören kişinin, arkadaşlarının ya da dostlarının yaptığı bir işle ilgilenmeyerek başkalarının yaptığı işlerle uğraşmasına tabir edilir.

Rüyada Fenerle İlerlediğini Görmek

Rüyada fenerle ilerlediğini görmek, geçmişte yaşanmış olayların etkilerinden ötürü insanlara güvenmemeye, bu durumu yeni arkadaş çevresinde de devam ettirmeye delalet eder. Aynı zamanda, verilen güveni zedelemeyecek ve rüya sahibini yarı yolda bırakmayacak insanlarla birlikte olunduğuna işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!