RuyaTabirleri.com

Rüyada Ferace Görmek

Rüyada ferace görmek, aile hayatında ve iş hayatında çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşayan rüya sahibinin, üzüntülerden, sinirden ve stresten uzak bir yaşam süreceğine, hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve doğru düzgün insanlar ile arkadaşlık yaparak çok saygın bir kişi olacağına rivayet eder. Aynı zamanda, çok hayırlı olaylar yaşayarak hayat içinde çok iyi yerlere gelineceğine alamet eder.

Rüyada Ferace Giymek

Rüyayı gören kişinin, çok sevdiği ve değer verdiği bir kişiden, hiç beklemediği bir anda çok güzel bir hediye alacağına, bu sayede çok şaşırıp büyük bir mutluluk yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibi evli bir kişi ise, evlatlarından çok sevineceği ve mutluluktan havalara uçacağı büyük ve güzel bir haber alacağına tabir edilir. Eğer bekâr birisi ise uzun bir zamandan beri birlikte olduğu bir kişiden sürpriz bir evlenme teklifi alacağına rivayet eder.

Rüyada Ferace Almak

İş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, büyük adımların atılıp çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, uzun zamandan beri görüşülemeyen bir akraba ile karşılaşılacağına ve bir aile yemeğine katılıp çok güzel zaman geçirileceğine delalet eder.

Rüyada Feraceli Kadınlar Görmek

Çok güzel giden işlerin rüya sahibi hakkında çıkartılacak bir dedikodu yüzünden sekteye uğrayacağına, çok büyük zararlar edileceğine, ancak dedikodunun asılsız olduğu ortaya çıktığı zaman yaşanan sorunların düzeleceğine tabir edilir.

Rüyada Siyah Ferace Giydiğini Görmek

Aşka ara vermiş olan rüya sahibinin, hiç beklemediği bir anda yeni ve uzun bir süre boyunca başını döndürecek bir aşka yelken açacağına ve çok büyük mutluluk yaşayacağına alamet eder.

Rüyada Yeşil Ferace Görmek

Rüyayı gören kişinin, karşısına çıkacak olan kötü niyetli bir kadına rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ferace Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. tuba (27 Ocak 2015 saat: 09:52)

    ruyamda bi cenaze toreninde elimde kur an i kerim var kur an okumak için gitmsm tuhaf olan su ki uzerimde siyah bi ferace var ve ferace nın uzrrinde bembeyaz elbise var ama beyaz olan elbise ayak bilegimden bi karis yukarida idi. bir de cenazede yemek yapmislardi bnde yemek tam pismedigi ham oldugu icin yemedm. acaba ziyah ferace giymek ne anlama gelir uzerindede beyaz bembeyaz bi elbise vardi bu kadar

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,