RuyaTabirleri.com

Rüyada Fermuar Görmek

Rüyada fermuar görmek, rüyayı gören kişinin cinsiyetine bağlı olarak iki şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kişi bir kadınsa eğer, ailesindeki ya da eşinin ailesindeki erkeklere işaret eder. Rüya sahibi, bir erkek ise eğer, uzun zamandan beri birlikte olduğu hayırlı bir kısmet ile yakın bir zamanda dünya evine gireceğine ve çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına alamet eder.

Rüyada Bozuk Fermuar Görmek

Aile hayatında ya da iş hayatında uzun zamandan beri çözüm bekleyen bir konunun yakın bir zamanda tekrar ortaya konulacağına, ancak herkesin yoğun bir şekilde kafa yormasına, çok büyük seçenekler sunmasına, çok büyük ve başarılı gibi çözümler sunulmasına rağmen herhangi bir çözüm sağlanamayacağına ve bu yüzden büyük bir hayalkırıklığı yaşanacağına ve çok büyük bir üzüntü duyulacağına rivayet eder.

Rüyada Fermuar Kapatmak

Çok uzun bir zamandan beri çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşandığına, çok büyük ve üzücü olayların olacağına, her zaman aynı sonucu veren bir durumun bu sefer yapılan hesaplama hatalarından dolayı farklı bir sonuç vereceğine ve bunun da iş hayatında çok kötü ve çok üzücü olaylara sebep olacağına delalet eder.

Rüyada Fermuar Çekmek

Hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştiren rüya sahibinin, çok uzun bir zaman önce çok hayırlı ve başarılı çalışmalar gerçekleştirdiğine, ancak bu çalışmalardan beklendiği kadar kazanç elde edemeyeceğine, bu yüzden yapılan işin kısa bir zaman içinde gözden geçirilip farklı şekillerde yapılması ya da yerini yeni bir işe bırakması gerektiğine ve bu şekilde daha doğru bir iş yapılacağına rivayet eder.

Rüyada Fermuar Bozulması

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok zor zamanlar geçireceğine, bu yüzden büyük bir üzüntü duyacağına rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!