RuyaTabirleri.com

Rüyada Ferrari Görmek

Rüyada ferrari görmek, rüyayı gören kişinin tabiri caizse gözünün yükseklerde olduğuna her insan gibi onun da lüks, konforlu ve zengin bir hayat özlemi duyduğuna ve kendisini bu hayaline götürecek yolda engel tanımayacak kadar kararlı olduğuna alamet eder. Rüya sahibinin gözü karalığı, inancı, hırsı ve çalışkanlığı sayesinde amacına nail olacağına ve arzuladığı hayatı bulacağına işaret eder ve hayırlara yorulur.

Rüyada Ferrari Araba Kullanmak

Rüyayı gören kişinin muradına ereceğine, hayattan beklediklerini de er ya da geç elde edeceğine delalet eder. Rüya sahibinin kafasını koyduğunu yapan ve tuttuğunu koparan kişiliği sayesinde üstesinden gelemeyeceği ve başaramayacağı iş yok demektir.

Rüyada Ferrari Araba Almak

Rüyayı gören kişinin kendisini bolluğa ve berekete götürecek işler yapacağı anlamına gelir. Bu sayede rüya sahibinin malına mal, parasına da para ekleyeceğine, kendi işini kuracağına, ticaret adamı (kadını) olacağına ve herkesin adından söz ettiği itibarlı kişi konumuna geleceğine alamet eder.

Rüyada Kırmızı Ferrari Görmek

Rüyayı gören kişinin evlilik yolu ile kavuşacağı zenginliğe tabir edilir. Rüya sahibinin aşk ve evlilik hayatının kusursuz olacağına, evliliğinde hem gerçek sevgiyi, tutkuyu, bağlılığı hem de kalıcı bolluğu bulacağına yorulur.

Rüyada Kırmızı Ferrari Kullanmak

Rüyayı gören kişinin özel hayatından da ticaret hayatından da özenilecek kişi durumuna geleceğine, makam sahibi olacağına, yükseleceğine, ilerleyeceğine alamet ederken aile içinde sözü geçen, sayılan ve sevilen kimse olacağına tabir edilir. Daimi olacak saadete, huzura ve zengin hayata işaret eder.

Rüyada Mavi Ferrari Görmek

Rüyayı gören kişinin çalışmaları, plan ve projeleri ile rakiplerine ve düşmanlarına karşı mutlak bir zafer elde edeceğine, maddi olarak güç kazanacağına böylece deyim yerindeyse bileği bükülmez, sırtı da yere getirilemez olacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ferrari Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. haydar (01 Kasım 2014 saat: 10:27)

    Ruyamda. Babamin tarim aletlerini atitigi bi alan varmis (hurdalik gibi ise yaramaya. Aletleri) neyse annene para cektik dedi ilk 8 bin sonra 3 bin toplam 11 tl para yerine bunu vermislerdi dedi bende oraya birakmistim dedim neyse araba nasil oldu bilmiyorum bizim benzinligin onune geldi bi galerici gelcekti baba dedim araba nin fiyati en az 60 bin € dedim ona gore satin diyorum ben bu arabanin cok meraklisiyim bu modelinin hastasiyim dedim sonra bana git kahve getirdediler kahve getirdim fakat kahveyi verip disari ciktigimda bizimkiler arabayi inceliyor fakat ben inceleyemiyor arabaya baktigimda cok net goremiyordum sonra kendimi evde gordum yatar halde tv izliyordum kalktim asagi indim sadece babam la araba eve gelmis babam elinde telefonla arabanin ozelliklerini anlatiyo yordu anlatirken iki sey aklimda kaldi birincisi arabamim gogusu siyahmi dedi parlak metalmi dedi ole bir sey dedi ikincisi ise trafige cikar mi demisti satistan sonra cikarmi dedi ole bir sey demisti.sonuc olarak bole bi karmasik ruya gordum ferrarinin satilmasi taraftari degildim onla okula gitmek ve hava atmak istiyordum :D bu kadar.

  2. huseyin (31 Ocak 2014 saat: 13:43)

    köyüme gittim kırmızı bi ferrariyle ben kullanıyorum evin önüne geldim arabanın içindeyim kardeşimde yanımda gel diyorum bin arabaya oda arkaya binmek istemiyo ön tarafa binmek istiyo nese eve girdim sonra evden çıkıcam bindimn ferrariye çalıştı sonra muhtar geldi sordu bu nedir falan ben cevap verdim ama nededim bilmiyorum sonra yukarı doru cıkarken hatta beklerken ferrarinin benzini bitti bende annemden para aldım istanbula döünücem 120 tl aldım arabayı biyere bıraktım bizim köylüler toplandı arabanın basına nese baktım 120 lira yetmez bana tekrar annemin yanına gittim 150 tl daha aldım nese köylüler modeli ne fala filan sonra benzini aldım heralde tam hatırlamıyorum ne anlaama geliyo bu ruya

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,