RuyaTabirleri.com

Rüyada Ferrari Görmek

Rüyada ferrari görmek, rüyayı gören kişinin tabiri caizse gözünün yükseklerde olduğuna her insan gibi onun da lüks, konforlu ve zengin bir hayat özlemi duyduğuna ve kendisini bu hayaline götürecek yolda engel tanımayacak kadar kararlı olduğuna alamet eder. Rüya sahibinin gözü karalığı, inancı, hırsı ve çalışkanlığı sayesinde amacına nail olacağına ve arzuladığı hayatı bulacağına işaret eder ve hayırlara yorulur.

Rüyada Ferrari Araba Kullanmak

Rüyayı gören kişinin muradına ereceğine, hayattan beklediklerini de er ya da geç elde edeceğine delalet eder. Rüya sahibinin kafasını koyduğunu yapan ve tuttuğunu koparan kişiliği sayesinde üstesinden gelemeyeceği ve başaramayacağı iş yok demektir.

Rüyada Ferrari Araba Almak

Rüyayı gören kişinin kendisini bolluğa ve berekete götürecek işler yapacağı anlamına gelir. Bu sayede rüya sahibinin malına mal, parasına da para ekleyeceğine, kendi işini kuracağına, ticaret adamı (kadını) olacağına ve herkesin adından söz ettiği itibarlı kişi konumuna geleceğine alamet eder.

Rüyada Kırmızı Ferrari Görmek

Rüyayı gören kişinin evlilik yolu ile kavuşacağı zenginliğe tabir edilir. Rüya sahibinin aşk ve evlilik hayatının kusursuz olacağına, evliliğinde hem gerçek sevgiyi, tutkuyu, bağlılığı hem de kalıcı bolluğu bulacağına yorulur.

Rüyada Kırmızı Ferrari Kullanmak

Rüyayı gören kişinin özel hayatından da ticaret hayatından da özenilecek kişi durumuna geleceğine, makam sahibi olacağına, yükseleceğine, ilerleyeceğine alamet ederken aile içinde sözü geçen, sayılan ve sevilen kimse olacağına tabir edilir. Daimi olacak saadete, huzura ve zengin hayata işaret eder.

Rüyada Mavi Ferrari Görmek

Rüyayı gören kişinin çalışmaları, plan ve projeleri ile rakiplerine ve düşmanlarına karşı mutlak bir zafer elde edeceğine, maddi olarak güç kazanacağına böylece deyim yerindeyse bileği bükülmez, sırtı da yere getirilemez olacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: