RuyaTabirleri.com

Rüyada Fesleğen Görmek

Rüyada fesleğen görmek, rüya sahibinin, hayırlı bir kısmetle izdivaç edeceğine ve çoluk çocuğa karışıp mutlu bir ömür geçireceğine yorulur. İş hayatında yeni projeler ve yeni gelişmelerle kariyer planını devam ettirmeye ve zaman içerisinde bulunulan üst mevkide sabit kalınacağına delalet eder. Aynı zamanda, kişinin, edebiyat ve müzik alanında çalışıp başarılara imza atacağına işarettir.

Rüyada Fesleğen Yemek

Rüyada fesleğen yediğini gören kişinin, sevdiklerinden yardım alarak birtakım işlere gireceğine işaret eder. Ayrıca, alınacak bir kararda aileden onay verilmesine yorumlanır.

Rüyada Fesleğen Koklamak

Rüyada fesleğen koklamak, mutlu ve huzurlu günlerin yaklaştığına yorulur. Eğer koklayan kişi erkekse, yuva kuracağına ve çocuk sahibi olacağına delalet eder. Fesleğen koklayan kişi kadınsa, zengin bir kısmet bulup evleneceğine yorulur.

Rüyada Kuşkonmaz Görmek

Rüyada kuşkonmaz görmek, parasal kazanç sağlanacağına ve yapılan işlerin değerinden fazla rağbet göreceğine yorumlanır. Aynı zamanda, yeni bir işe girişilip başarı kazanmaya ve her adımda daha iyi yerlere gelmeye delalet eder.

Rüyada Kuşkonmaz Yemek

Rüyada kuşkonmaz yiyen kişinin, uzun süreli başarı sağlayacağı bir işe gireceğine işaret eder. Yapılan işlerin süreklilik kazanıp makam ve mevki getireceğine de yorulur. Aynı zamanda, şifa arayan hastalıklar için çare bulunacağına, gerektiğinde doktor müdahalesi olacağına ve sağlığın tekrar eski haline döneceğine işarettir.

Rüyada Ebegümeci Görmek

Rüyada ebegümeci görmek, muzdarip olunan bir hastalıktan kurtulup sağlıklı günlere kavuşulacağına ve vücudun bağışıklık sisteminin gün geçtikçe toparlanacağına delalet eder. Aynı zamanda, iş hayatında üst kademedeki birinden yardım göreceğine işaret eder.

Rüyada Ebegümeci Yemek

Rüyada ebegümeci yemek, rüyayı gören kişinin hastalıklarına şifa bulunacağına yorumlanır. Sağlıklı kişiler içinse, para kazanmaya ya da mal edinmeye yorulur. Aynı zamanda, rüya sahibinin, vücuduna bakması gerektiğine delalettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!