RuyaTabirleri.com

Rüyada Fidan Dikmek

Rüyada fidan dikmek, rüya sahibinin umutlarının ve hayallerinin gerçekleşeceğine delalet eder. Çok hayırlı ve güzel bir rüyadır, yenilik, başarı ve mutluluk anlamına gelir. Kişinin hayatında kötü ve olumsuz şekilde devam eden şeylerin iyileşme göstermesi, kazancının artması dolayısıyla da geçim sıkıntısından kurtulması anlamına gelir. Kişi, ticaret hayatında rakiplerini gerisinde bırakacak kadar önemli ve ciddi işlerin mimarı olacak, üstün başarıları ile adından söz ettirecektir.

Rüyada Fidan Diktiğini Görmek

Rüyasında fidan diktiğini gören kişinin rüyası, ideallerinin ve hedeflerinin gerçek olacağı anlamına gelir. Kişi, yeni atımların ve girişimlerin peşindedir ve ufak adımlarla çıktığı yolda istediğini elde edecek ve muvaffak olacak demektir.

Rüyada Yeşil Fidan Görmek

Rüyada yeşil fidan da benzer şekilde tabir edilir, hayır getirecek işler yapmaya işaret eder. Rüya sahibi, işlerinin ve hedeflerinin istediği doğrultuda ilerleyeceği ve her hangi bir engelleme ya da hayal kırıklığı yaşamayacağı bir döneme girecek ve bu dönem belki de hayatının en verimli dönemi olacaktır.

Rüyada Fidan Görmek

Rüyada fidan görmek çok güzeldir. Rüya sahibinin hayatındaki köklü ve güzel gelişmelere delalet eder. Kişi, sağlam adımlarla ilerleyeceği ve sıkı temeller üzerine kuracağı bir takım işlere girecek ve ticaret hayatı adına uzun soluklu işler yapacaktır.

Rüyada Fidan Sulamak

Rüyada fidan sulamak, bolluğun, bereketin ve zenginliğin işaretidir. Rüyasında fidan suladığını gören kişi kısa süre içinde hayırlı kişilerle bir araya gelip, beyin fırtınası yaptıktan sonra büyük kar marjları elde edeceği işler için el sıkışacak ve kendisini memnun edecek sonuçlar elde edecektir.

Rüyada Fidan Almak

Rüya sahibinin hatalarından ders almasına, yaşadığı musibetlerden öğrendiklerini kulağına küpe yaparak bundan sonrası için yoğurdu üfleyerek yemesine tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: