RuyaTabirleri.com

Rüyada Fidan Görmek

Rüyada fidan görmek, şans ve kısmet anlamına gelir. Rüya sahibi için hayırlı ve uğurlu olacak işlerin işaretidir. Hayatın yolunda gideceğine, ağız tadının, keyfin ve huzurun yerinde olacağına delalet eder. Güzel gelişmeler, sevinçle karşılanacak haberler olarak tabir edilir. Rüyada fidan görmek, rüya sahibinin hayatının sürpriz şekilde, hiç beklemediği kadar olumlu yönde ilerlemeye başlayacağına işaret eder. Hem rüya sahibinin hem de sevdiklerinin hayatında meydana gelecek olan güzel olaylara yorulur.

Rüyada Fidan Diktiğini Görmek

Rüyasında fidan diktiğini gören kişinin hayatı kendi istediği yönde ilerleyecek demektir. Rüya sahibi her işte başarılı olmayı başarıp, hayal ettiği muvaffakiyeti yakalayacak, bu sayede de emekleri boşa gitmeyecek demektir.

Rüyada Fidan Sökmek

Rüyada fidan sökmek, rüya sahibinin mecburi olarak yalan söylemek zorunda kalacağına ve kapısına kendisinden hayır görmek için gelen kişileri imkânsızlıklar nedeni işle boş gönderip sonradan da kahredeceğine tabir edilir.

Rüyada Fidan Koparmak

Rüyada fidan koparmak da fidan sökmekle benzer şekilde yorumlanır. Rüya sahibinin maddi anlamda zayıflamasına ve yaşam standartlarının azalmasına bu nedenle çevresindekiler bir yana kendisine dahi faydası olmamasına delalet eder. Sıkıntı ve zorluk anlamına gelir.

Rüyada Saksıda Fidan Görmek

Rüyada bir saksı içinde fidan görmek, rüya sahibinin son anda bir tatsızlık, sorun ya da musibet yaşamaktan kurtulmasına işaret eder. Rüya sahibi uyanıklığı ve kıvrak zekâsı sayesinde kendini çok zor bir duruma düşmekten kurtarmayı başaracak demektir.

Rüyada Kurumuş Fidan Görmek

Rüya sahibinin çevresinde işine engel olmaya çalışan bir kişinin varlığı ile açıklanır. Bu kişi, rüya sahibini maddi zarara uğratmak için onun aklını karıştırıp, o işten kendisi faydalanmaya çalışan kimsedir. Rüya sahibinin iyi niyetini ve saflığını kullanıyor diye yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,