RuyaTabirleri.com

Rüyada Fide Görmek

Rüyada fide görmek, rüyayı gören kişinin, çok hayırlı ve güzel bir gelecek kurabilmesi için önünü açacak ve büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştirerek çok iyi bir kariyere sahip olmasına vesile olacak hayırlı bir işe girerek yüklü miktarda kazanç elde edeceğine alamet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, yakın bir zaman içinde atacağı adımlar ve vereceği kararlar sayesinde çok istediği bir hayata sahip olacağına ve refah içinde bir ömür süreceğine delalet eder.

Rüyada Fide Dikmek

Rüya sahibinin, yakın bir zaman içinde çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına ve sorunlarından kurtulacağına yorulur. Rüyayı gören kişi, eğer evli bir kişi ise kısa bir zaman içinde bir bebeği olacağına tabir edilir. Rüya sahibi eğer bekâr birisi ise, hiç beklemediği bir anda karşısına çıkacak olan bir kişi ile çok büyük bir adım atacağına ve evlilik yolunda ilerleyeceğine işaret eder.

Rüyada Fide Diktiğini Görmek

Rüyada fide dikmek ile aynı anlama gelmektedir. Rüyayı gören kişi, bekâr ise evleneceğine, eğer evli ise bir çocuk sahibi olacağına delalettir.

Rüyada Fide Sulamak

İleride çok büyük ve hayırlı olayların gerçekleşmesi, mutlu bir hayat sürülmesi ve refah içinde yaşanması için rüyayı gören kişinin, şimdiden bazı adımlar attığına ve yakın bir zamanda bu hamlelerinin meyvelerini toplamaya başlayacağına yorumlanır.

Rüyada Fide Yetiştirmek

İş hayatında çok güzel ve hayırlı çalışmalar gerçekleştirmek, kazanç elde etmek ve daha üst bir konuma gelmek için bazı adımlar atılacağına ve bu adımlara bağlı olarak çeşitli projeler ortaya konulacağına tabir edilir.

Rüyada Bahçeye Fide Dikmek

Büyük atılımların gerçekleştirileceği ve çok hayırlı işlerin yapılacağı bir döneme girildiğine ve yakın bir zaman içinde çok büyük kazançlar elde edileceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!