RuyaTabirleri.com

Rüyada Filiz Görmek

Rüyada filiz görmek, henüz yeni başlayan bir aşkı ve hamile kalındığının müjdesini işaret eder. Mutluluk verici pek çok olayın başlangıcını temsil eden rüya kişinin ruhen hafifleyeceğini ve bugüne dek kişiyi tedirgin eden endişelerin kısa bir süre içinde yok olacağını, bu sürecin şans açısından pek çok kapının açılmasını sağlayacağını bildiren hayırlı bir rüyadır. Filiz gören kişiler acele etmeden durumu en iyi şekilde ve detaylı olarak etüt ettikten sonra harekete geçmelidirler. İstenilen hedefin çok uzakta olmadığını ancak henüz sürecin tamamlanmadığını, sabırlı davranarak her başarıyı elde etmenin kolaylaşacağını bildiren bir rüyadır. İyi niyetle girişilen işlerin kişi için hayırlı sonuçlanacağını ve güçlü bir kişiliğin herkes tarafından fark edileceğini de tabir eder.

Rüyada Filizlenmiş Ağaç Görmek

Bir meyve ağacının filizlendiğini görmek ilerde yapılacak işlerin kişinin tüm hayatını köklü bir şekilde değiştireceğini işaret eder. Aile kurulacağını ve çok sayıda çocuk sahibi olunacağını, kalabalık aile ve akraba ilişkilerinin kişinin hayatının her aşamasında kendisine destek olacağını da müjdeleyen rüya, maddi anlamda zengin olunacağının da alametidir. Özellikle genç kişiler için çok hayırlı bir rüyadır ve hayal edilenden de güzel geçecek olan bir hayatın tabiridir. Meyvesiz bir ağacın filizlenmesi ise kişinin tek başına iktidarlı ve güçlü biri haline geleceğine, kimseden destek almadan başarı elde edeceğine delalettir.

Rüyada Çiçek Filizi Görmek

Güzel ve iyi kalpli biri ile tanışmanın, bu kimse ile kurulan arkadaşlığın evliliğe kadar ilerleyeceğinin haberini verir. Kişinin muradına ermesi için kısa bir zaman kaldığını ancak yine de sabırlı davranmak gerektiğini, bu dönemde alınan kararlardan vazgeçilmemesi ancak sebat gösterip şartların olgunlaşmasını beklemek gerektiğini bildiren güzel bir rüyadır.

Rüyada Filiz Görmenin Psikolojik Yorumu

Yaşama karışmak konusunda beceriksiz olan veya kendi kabuğunu kıramadığı için istediği sosyal ilişkileri kuramayan, özel hayatında karşı cinse karşı duygularını tam olarak ifade edemediği için sıkılan kişileri tabir eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: