RuyaTabirleri.com

Rüyada Film Görmek

Rüyada film görmek, rüyayı gören kişinin, yaşamdan tat alma konusunda başarılı olduğuna ve Allah yolundan ayrılmamak kaydıyla gönlünce istediği her şeyi yaptığına delalet edilir. Aynı zamanda, rüya sahibinin, iş hayatındaki çalışmaları aksatmasından ötürü eline geçebilecek büyük ve çok başarı sağlayacak bir fırsatı kaçıracağına işaret edilir.

Rüyada Sinemada Film Seyretmek

Rüyada sinemada film seyrettiğini gören kişiye, iş hayatında ve sosyal hayatında eş, dost ve arkadaşları tarafından çok büyük bir sürpriz yapacağına ve bu sayede uzun zamandan beri hayalini kurduğu tatile ya da yapmak istediği bir çalışmaya zaman ayıracağına yorulur.

Rüyada Filmde Rol Aldığını Görmek

Rüyada filmde rol aldığını görmek, rüyayı gören kişinin, sosyal hayatında yaşayacağı büyük bir olaydan ötürü aile içinde sorunlar yaşayacağına ve hane halkı ile tartışma aşamasına geleceğine yorumlanır.

Rüyada Sinemanın Aydınlandığını Görmek

Rüyada sinemanın aydınlandığını görmek, çok değer verilen eş, dost ya da akrabalardan birinin yakın bir zamanda büyük ve ölümcül bir kaza geçireceğine delalet edilir.

Rüyada Sinemaya Bilet Almak

Rüyada sinemaya bilet almak, rüya sahibinin, uzun zamandan beri beklediği işe kabul edileceğine, iş hayatında disiplinli ve ahlaklı çalışması ve ortaya koyacağı projeler sayesinde çok hızlı ilerleyip yüksek mevkilere terfi edileceğine ve kazancının katbekat artacağına işaret edilir.

Rüyada Film Yıldızı Görmek

Rüyada film yıldızı görmek, girişilen işlerde çok başarılı olunacağına, atılan her adımın hayırlı günler ve hayırlı haberler getireceğine ve gelecekten iş, aşk ve para işle ilgili olarak istenen bütün dileklerin gerçek olacağına yorumlanır. Aynı zamanda, aile hayatında ve sosyal hayatta yaşanan sorunlarla ilgili olarak çeşitli küçük ve beyaz yalanlar söyleyerek bazı şeyleri arkadaşlardan ve ahbaplardan gizlemeye tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!