RuyaTabirleri.com

Rüyada Film İzlemek

Rüyada film izlemek, dedikodu dolu bir yaşama sahip olunduğuna işaret eder. Kişinin arkasından atıp tutan çok sayıda akraba ve tanıdık olduğuna ve pek çok işinin rast gitmesinde, kısmetlerinin azalmasında nazar olduğuna delalettir. Rüyada film izlemek kişinin sahip olduğu hayattan memnun olmadığını ve hayal aleminde yaşadığını anlatır. Başkalarının hayatına ve konforuna özenen, kendi istekleri için çabalamayan, melankolik birini tanımlar. Rüyada film izleyen kişinin kendi hayatı ile ilgili kararlar alamadığını ve her zaman başkalarının sözlerine göre yaşadığını gösterir.

Rüyada Sinemada Film İzlemek

Rüya sahibinin çok büyük bir sürpriz yaşayacağı ve hayatının bir anda değişeceği şeklinde yorumlanır. Büyük bir sinema salonunda film seyreden kişi, başkalarının özeneceği ve kıskanarak bakacağı bir hayata sahip olur. Yaşamı değiştirecek denli büyük bir şans ve fırsat anlamına geldiği gibi, kişinin başına talih kuşu konacağı şeklinde de yorumlanır. Hem mevki, hem unvan, hem de para konularına çok büyük şans anlamına gelmektedir.

Rüyada Filmde Oynadığını Görmek

Kendisini bir filmde oynarken gören kişinin ev hanesinde kendisinden kaynaklanan çok büyük bir tartışma olur. Böyle bir rüya gören kişi, çok büyük bir suçla itham edilir veya mahkeme huzuruna çıkarılacak bir suç işler. Kendisini filmde oynarken gören kimse endişeli ve korku dolu günler yaşar. Çevresinde kendisine yardımcı olacak kimseyi bulamaz, riyakar ve merhametsiz insanlarla beraber yaşar.

Rüyada Film İzlemek İçin Bilet Almak

İşsiz kişilere çok büyük bir iş fırsatı anlamına geleceği gibi, şans oyunlarında da ikramiye kazanmaya delalettir. Rüyasında film izlemek için bilet alan kişi kısa kısa yolculuklara çıkar ve bekar kişiler için yolculukta aşk yaşayacağı anlamına da gelmektedir. Farklı bir yoruma göre kişinin hayatı ile ilgili çok büyük bir yol ayrımında olmasına ve bir yön çizmek için önemli bir karar alma aşamasında olduğuna yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Film İzlemek İle İlgili Rüyalar;

 1. arzu yıldırım (11 Ekim 2016 saat: 07:40)

  Rüyamda 2 sene önce vefat etmiş ananem her gece yanıma geliyodu. Sıkı sıkı sarılıyorduk hergün. Sonra bi anda bi gün televizyonda bir korku filmi izlemeye başladım. Adı hisli. Normalde korkmam hiç öyle filmlerden fakat uyandığımda kan ter içindeydim. Filmde adam kime güvense içinde birşeyler oluyordu. Yazdığımda bile hâlâ korkar oldum.

 2. rabia (06 Eylül 2016 saat: 07:57)

  Merhaba ben rüyamda çok büyük bir şato gibi karanlık bi yerdeydik babam ve kardeşim halam var di babam bi odada sinema varmis tanimadigim adamlar var sinema izliyorlar ama görüntü kalitesi çok kotu habire filim değiştiriyorlardı sonra abim vardi tanimadigim küçük bi erkek çocuk vardi 12 13 yasinda yumurta firlatip onu kovaliyodum ama eğlenerek abimde benim arkamdan koşuyor bilerek yapma tamam diye hala mi falan görüyorum abimde gurbette zaten ruyami yorumlarsaniz çok sevinirim

 3. beste (29 Ağustos 2016 saat: 00:01)

  rüyamda flört ettiğim bir çocuk var ben onu sürekli sürpriz diye bir yerlere götürüyorum ve giderken elini falan tutuyorum sonra bizim apartmanın önüne geldiğimizde sağnak yağmur başlıyor.apartmanın önündede bizim arabamızı görüyorum sonra onunla arabaya biniyoruz apartmanın içine zarzor park ediyoruz.arabadan inince balkonda ablamı görüyorum olamaz ablam diyorum.bizi kimsenin görmemesini istiyorum

 4. dolunay (27 Temmuz 2016 saat: 23:54)

  Ben sürekli leptobumdan yabancı dizi izlerim.Çoğu zaman sabaha kadar uyanık kalırım. Birgün yine kendimi dizi izliyo zannediyodum aslında gözlerim açıkmış ve leptop kapalıymış ve ben uykuda değildim.annem beni çağırdığında anneme film izlediğimi söylemişim fakat leptop kapalıymış ve gözümü leptoptan hiç ayırmıyormuşum bu ne anlama gelebilir?????

 5. gızli (15 Temmuz 2016 saat: 17:06)

  Rüyamda tanımadığım bir sürü insanlarla kuyruğa girmiştim kuyrukta tanımadığım nazlı isimli genç kız için nazlı birazdan ölecek diyordum birde gençten erkek çocuk vardı bana bakıp gülümsüyordu ama o geçten çocuğu tanımıyordum elimizde biletler vardı sonra içeri girdik ben içeri girdikten sonra kendimi görmüyordum savaş alanıydı iki kişi biri kız biri erkekti ilk erkek vurulup yere düşüyordu her tarafı kandı sonra kız bir sağa bir sola koşuyordu sonra kızda vuruluyordu kız yere düşüyordu bunun gibi üç grup gene aynı şekilde vurulup yere düşüyordu sonra rüyadan korkarak uyandım

 6. gülendam (10 Kasım 2015 saat: 09:32)

  Rüyamda bir rakı sofrasına gittik.Tanımadığım insanlarla birlikte bir sofrada oturup rakı içtik.Ben çok mutluydum. Hatta yanımdaki tanımadığım insanlarda mutluydu.Gülüp,şarkı söyleyerek eğleniyorduk.
  İkinci rüyam ise bir teknedeydim. Kendimi çizgi film karakterlerine benzetiyordum ve teknede insanlarlar dövüşüyordum. Hatta en son bir kadının üstüne oturup boğazına ellerimle boğuyordum.

 7. Brofiks (25 Nisan 2015 saat: 09:23)

  Cok dalgali bir deniz vardi annem babam ben kardesim bir de annemin arkadasi vardi ben onlari dalgalardan korumaya calisiyordum daha sonra annemin arkadasi annemi beni ve kardesimi art arda baglayip aciliyordu hadi kiyiya gidin fiyordu o sirada dalga geciyordu bizde kiyiya gidiyorduk kiyida da bizi guler yuzle babam karsiliyordu.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,