RuyaTabirleri.com

Rüyada Fincan Görmek

Rüyada fincan görmek, rüya sahibi için daha ziyade uyarı anlamındadır. Rüya sahibinin karamsarlığından, kırılganlığından, alınganlığından ve hassasiyetinden kurtulmasına işaret eder. Çünkü rüyada fincan görmek, çok duygusal, ince ruhlu ve ince fikirli bir kişi ile tabir edilir. Rüya sahibi incelikli olduğu sürece kırılmaya daha çok devam edecek demektir. Bu kırılganlığı hayatında, normal şartlarda üstesinden geleceği şeyleri başarmasına da engel oluyordur.

Rüyada Fincan Kapatmak

Rüya sahibini duyduğunda şok edecek ve üzecek bir haber almasına ya da bir musibetle karşı karşıya kalmasına delalet eder. Rüya sahibi bu durumdan o kadar derinden etkilenecek ki uzun süre bu şoku atlatamayacak demektir.

Rüyada Fincan Almak

Yerinde, gerekli ve isabetli olacak bir harcama yapmaya işaret eder.

Rüyada Fincan Falı Bakmak

Rüyada fincanla kahve falı baktığını gören kişi kendisini üzen ve kötü hissetmesine neden olan her türlü beladan ve sorundan uzaklaşacak ve rahata kavuşacak demektir.

Rüyada Fincan Takımı Görmek

Rüya sahibinin uyumlu ve yumuşak başlı kimse olduğuna bu sayede hem işte hem de aile yaşantısında keyfinin yerinde olduğuna yorulur.

Rüyada Fincan Kırmak

Bu rüya iki şekilde tabir edilir. Rüya sahibinin özel hayatında büyük badireler atlatıp, bir dönüm noktası yaşanmasına ve bundan sonra her şeyin güllük gülistanlık olmasına tabir edilirken diğer yandan rüya sahibinin ailesinden hayır göreceğine ve onlar tarafından yapılacak bir şey sayesinde çok sevineceğine ve yüceltileceğine işaret eder.

Rüyada Kahve Fincanı Görmek

Rüyada kahve fincanı görmek, rüya sahibinin fevri olduğuna, ön yargılar taşıdığına, kuruntuları ve endişeleri olduğuna delalettir. Rüya sahibi çok ani karar verip, olaylara karşı soğukkanlı yaklaşamadığı için büyük sıkıntılar yaşıyor demektir. Bu rüya onun bu huyundan vazgeçeceği şeklinde tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!