RuyaTabirleri.com

Rüyada Fındık Ağacı Görmek

Rüyada fındık ağacı görmek, hoşgörüsüz, aksi, huysuz, kötü insanlara destek veren taş kalpli, insanlara yardım etmeyi zerre kadar sevmeyen birisine delalet eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, çok kısa bir zaman önce kaybettiği biri için, büyük bir üzüntü yaşayacağına ve sürekli gözyaşı dökeceğine işaret eder.

Rüyada Fındık Ağacına Çıkmak

Rüyada fındık ağacına çıkmak, çok uzak bir yerden gelecek hayırlı bir habere tabir edilir.

Rüyada Ağaçtan Fındık Toplamak

Rüyada ağaçtan fındık toplamak,  rüyayı gören kişinin, sosyal hayatında karşılaşıp çok hoşlandığı ve uzun zamandır açılmayı düşündüğü bir kişi olduğuna yorumlanır.

Rüyada Kivi Ağacı Görmek

Rüyada kivi ağacı görmek, sadece rüya sahibi için değil, eş, dost, akraba ve arkadaşlar için de çok büyük bir fırsat olan bir iş yapılacağına ve bu sayede hem çok büyük bir şöhret hem de çok büyük miktarlarda para ve mal kazanılacağı delalet eder.

Rüyada Greyfurt Ağacı Görmek

Rüyada greyfurt ağacı görmek, rüyayı gören kişinin, yeteneğini kullanarak çok büyük işlere girmesine ya da çok yetkin eserler vermesine, bu sayede çok büyük miktarda para ve mal kazanmasına ve bu paraları ve malları yardıma muhtaç canlılar için kullanmasına işaret eder. Ayrıca, rüya sahibinin verdiği emeklerin karşılığını fazlasıyla alacağına tabir edilir.

Rüyada Muşmula Ağacı Görmek

Rüyada muşmula ağacı görmek, rüya sahibinin, hiç hoşlanmadığı durumlara düşmesine delalet eder.

Rüyada Muşmula Ağacına Çıkmak

Rüyada muşmula ağacına çıkmak, rüyayı gören kişiyi kötü yola sürüklemeye çalışan ve sürekli kötü insan olmalarıyla ün salmış insanlar olduğuna yorumlanır.

Rüyada Muşmula Ağacından Düşmek

Rüyada muşmula ağacından düşmek, çok büyük ruhsal sorunlarla karşılaşıldığına ve uzun bir süredir bu durumun devam ettiğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!