RuyaTabirleri.com

Rüyada Fındık Bahçesi Görmek

Rüyada fındık bahçesi görmek, bereketin artacağına ve bolluk içinde geçecek bir yıla işarettir. Özellikle ticaret ya da çiftçilikle uğraşan kişiler için hasadın çok olacağına ve ele geçen mahsulün kişinin tüm borçlarını kapatmasına yardımcı olacağına, maddi rahatlamanın yanı sıra gelirin bir kısmıyla yatırım yapılacağına da yorumlanır. Peş peşe gelen sevinçli haberlerle yüzü gülecek olan rüya sahibinin hayatındaki her konuda şansının yaver gideceğini de müjdeleyen rüya, genç evladı olanların çocuklarının mürüvvetlerini göreceklerini, evli çocuğu olanların da torun haberiyle sevinç gözyaşı dökeceklerini tabir eder. Kazanç getiren anlaşmalar yapacak olan kişinin her dileği kabul olur. Nimet bolluğu yaşayan rüya sahibinin çevresinin genişlemesine ve tanışacağı yeni insanların kendisine başka iş kapıları açacağına da yorumlanır.

Rüyada Fındık Bahçesi Satın Almak

İyi bir yatırım yapmak için fırsat yakalamak ve kazancı ikiye katlamak anlamına gelir. İş ortaklığı kurulmasına da yorumlanan rüya, pratik zekaya sahip, ticaretten anlayan biriyle iş konusunda ciddi görüşmeler yapılacağına, bu kimse sayesinde daha büyük bir işe sahip olup, patron olunacağına da delalettir.

Rüyada Fındık Bahçesinde Çalışmak

Kişinin atılım yapmak veya işini büyütmek için henüz harekete geçmesi için erken olduğunu ve yanlış zamanda hamle yaparsa elindeki birikimi de kaybedeceğini bildirir. Sabırlı olmak ve daha çok çalışmak gerektiğinin altını çizen rüya, aile üyeleriyle beraber el ele vererek gelecek planları yapmanın kişiyi ileriki zamanlarda rahatlatacağını, elindeki birikimi bu sayede biraz daha artırarak istediği işi kurmak için yeterli sermayeyi toplayacağına yorumlanır.

Rüyada Fındık Bahçesi Görmenin Psikolojik Yorumu

Sınıf atlamak ve daha zengin bir hayata geçiş yapmak için arzu duyan ancak kendi hayat gerçekliklerinin de farkında olan kimselerin yaşadıkları çelişkileri ifade eder. Rüya sahibinin gerçek yaşama dair duyduğu kaygıların, maddi durumu ile ilgili endişelerinin de bilinçaltını fazlasıyla meşgul ettiğini bildiren sembolik bir rüyadır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Fındık Bahçesi Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. halit topal (27 Ağustos 2016 saat: 08:36)

    babamın köyunde düz bir yeşil alan da toplanmış ve kabukları kırılmış tuzlanmış kurutulan fındık hasatı var kardeşim fındık tuzlayıp harmana seriyor bende geziyorum harmanda ama ben calışmıyorum tuzlanmış fındıklardan alıp yıyorum yedıgım fındıklar elime alınca beyaz leplebi oluyor daha sonra fındık bahcesıne girip fındık toplayan içileri görüyorum amcamla hal hatır sohbeti ettıkden sonra amcamın evinin orda komsunun dugunu oluyor cok kalabalık ama yuzde seksenı kadın kız ordan cıkıyoruz az asagi iniyorum annen de var yanımda gidecğiz yerde cok kar var otobus gidemiyor şöfer yok annem ben surerim diyor ve otobusu surmeye calışıyor basarılı olmalıyor bende deniyorum biraz gittikden sonra otobus yok oluyor cıplak ayak karda kalıyorum ve bir araba göruyorum ona diyorum kı beni gittiğin yere kadar götur burda kaldım tamam dıyor ve uyanıyorum.. şimdiden tşk ederim

  2. Nazlihan (27 Haziran 2016 saat: 08:15)

    Yataktayim karpuz yiyorum uyaniyorum ama yanimda komsumuz olan kadinda var.oruclu oldu gum aklima geliyor.banyoya gidiyoruz tukuruyorum banyo cok pis . Banyoya giderkende yemek masasasinin altida kirintilarda gozume catiyor.hemen temizlige basliyorum .birden kendimi yeni dikilmis findik bahcesinde buluyorum findiklar. Iki sira halinde simetrik degil buna kiziyorum orayida temizlemeye calisiyordum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,