RuyaTabirleri.com

Rüyada Fındık Faresi Görmek

Rüyada fındık faresi görmek, kötü ahlaka, başa gelecek bela veya musibetlere işarettir. Rüyasında yatağında fare gören kimse bir kadınla uygunsuz vaziyetlerde bulunur ve gayri meşru ilişkiye girer. Rüyasında fındık faresini sokakta görmek, çevrenizde nifak sokan ve fitne çıkaran kişiler bulunduğunun ve bu kişiler yüzünden zor durumda kalabileceğinizin habercisidir. Rüyada fındık faresini tarlada görmek ise iyidir. Bu rüya yakın zamanda sıkıntılarınızdan kurtulup başınıza gelen musibetlerin son bulacağı anlamlarına gelmektedir. Rüyada fındık faresi ile konuşan kişi kötü bir adamla arkadaşlık kurar. Fındık faresini evde görmek ise dost görünümlü bir düşmanın evinize girip çıkmasına delalettir.

Rüyada Fındık Faresi Öldürmek

Rüyasında fındık faresi öldüren kimse tüm düşmanlarından kurtulur ve kendisine yapılan tüm tuzakları boşa çıkarır. Alimlere göre bu rüya genellikle iyi yorumlanmaktadır. Fındık faresi öldüren kişi eğer sıkıntıdaysa en yakın zamanda bu sıkıntılar ferahlığa dönüşür. Fındık faresi küçüklüğü nedeniyle gizli ve sinsi bir düşmanın habercisidir. Bu nedenle onu öldürmek gerçek hayatta böyle bir düşmandan ve onun oyunlarından kurtulmaktır. Rüyasında fındık faresinin kulağını kemirdiğini görmek, dedikodu dinlemeye veya münafık bir kimsenin getireceği yalan haberlere itibar etmeye işarettir.

Rüyada Renkli Fındık Faresi Görmek

Rüyada görülen fındık faresi zararsız bir düşmandır. Bu rüya sizin için iyi düşünmeyen fakat zarar vermek de istemeyen bir düşman anlamına gelir. Rüyada siyah fındık faresi, kötü ve güçlü bir düşman anlamına gelirken; kahverengi fındık faresi ise iş hayatınızda kendisini gizleyen bir düşmana yorumlanır.

Rüyada Fındık Faresi Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada fındık faresi görmek genellikle kişinin korkularıdır ve bu korkularının ortaya çıkmış halidir. Günlük yaşamında küçük hayvanlardan veya böceklerden korkan veya eşyalarına zarar verilmesinden endişe eden kimse böyle bir rüya görebilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyanızda gördüğünüz Fare ile ilgili çok daha geniş tabiri Rüyada Fare Görmek sayfamızdan okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!