RuyaTabirleri.com

Rüyada Fındık Yemek

Rüyada fındık yemek, rüyayı gören kişinin küçük yatırımlarının büyük kazançlara dönüşeceği anlamına gelir. Başarı ve mutluluk olarak kabul edilir. Rüya sahibinin hayatını değiştirecek, elinin bollaşmasına vesile olacak ve böylece maddi anlamda çok daha fazla güçlü hale gelmesini sağlayacak bazı girişimlerde bulanacağına ve amacına ulaşacağına rivayet edilir. Hayırlara alamet eder ve zenginliğin de, ağız tadının da artacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Fındık Fıstık Yemek

Rüyayı gören kişinin hayatının kolaylaşacağına işaret eder. Rüya sahibinin maddi imkânlarının artacağına, rızkının çoğalacağına ve bu sayede kendine olan güveninin ve inancının da ikiye katlanacağına delalet eder. Bolluğa, berekete ve lüks bir hayata sahip olmaya delalet eder.

Rüyada Fındık Kırıp Yemek

Rüya sahibinin ekmeğini alın teri ile kazandığına işaret eder. Helal süt emmiş ve hakkı olandan fazlasına tenezzül etmeyecek, kimsenin bir iğnesine bile dönüp bakmayacak, dürüst, çalışkan ve azimli bir kimsenin varlı üzerinden açıklanır.

Rüyada Kabuklu Fındık Yemek

Bu rüya hayırlara yorulmaz. Kısmetin kesileceği, kazancın azalacağı ve kişinin sahip olduğu olanakların düşeceği ile tabir edilir. Zor ve sıkıntılı günlerin yaşanacağına, maddi yükümlülüklerinin artacağına ve kişinin geçim derdi içine gireceğine tabir edilir.

Rüyada Yeşil Fındık Yemek

Rüya sahibinin hayatındaki engellerin kalkacağına, başarılarının artacağına, işlerinin yoluna gireceğine ve karşısına yeni gelir kapılarının açılacağına işaret eder. Bu rüya aynı zamanda kişinin helal yollardan ayrılmadan ekmek yediğine alamet eder.

Rüyada Taze Fındık Yemek

Rüyayı gören kişinin kazançlı işler yapacağına, başarılı olacağına, rakiplerini ve düşmanlarını arkasında bırakacağına bu sayede de rahat bir nefes alacağına delalet eder. Rüya sahibinin kendisi için çok verimli olacak günler geçireceği ve hayatının en parlak dönemini yaşayacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Fındık Yemek İle İlgili Rüyalar;

  1. pakize (29 Aralık 2014 saat: 10:43)

    Ben lisedeyim siniftayiz ders isliyoruz daha sonra arkadasim siniftan cikiyo anliyorum sigara icmeye gidecek bende pesinden cikiyorum nobetci ogretmenler cikmamiza izin vermiyor daha sonra ben arka pencereden atliyorum sigara icmek icin cotanakli findik topluyorum cebime koyuyorum sonra ayiklayaarak yiyorum

  2. sevgi (16 Aralık 2014 saat: 09:46)

    Selam ben ruyada ates gordum oyle bir ateski cehenem atesi herkes bekliyor o atesi bir anda yuksek bir ates ustumuze dogru geldi herkes diyor bu cehenem atesidir herkes panik icinde o ates bize degmedi etrafimizda kaldi biri gelip dedi bu findiklari yeyin peyganber efendimiz getirdi once beyim sonra ben iki tane yedim ilk defa boyle bir ruya goruyorum etkisinde kaldim yardimci olursaniz sevinirim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,