RuyaTabirleri.com

Rüyada Firavun Görmek

Rüyada firavun görmek, hayırlara yorulmaz. Sadece dünya işleri için plan yapan, bu dünya için yaşayan bütün gayretini ve enerjisini dünyanın yalan işlerine adayan, ahiret hayatını aklından bile geçirmeyen, sünneti boşlayan ve kitabın gereklerine aldırmayan bir kişiye alamet eder. Bu rüya sanki hiç ölmeyecekmiş gibi yaşayan ve sadece kesesini doldurmak için çabalayan bir kimse üzerinden yorumlanır.

Rüyada Kleopatra Görmek

Rüyada kleopatra görmek, uğursuzluk getirecek ve huzur kaçıracak bazı olayların yaşanacağına, rüya sahibinin kötü ve art niyetli kişilerle karşılaşacağına, onlardan yana büyük sıkıntı alacağına ve bu kişilere yakasını kaptıracağına işaret eder. Gücün cahil kişilerde olması anlamına gelir.

Rüyada Kleopatra Olmak

Rüyada kleoparta olmak, rüya sahibinin herkes tarafından fark edilen ve herkesi etkilemeyi başaran bir ışığının ve enerjisinin olduğu anlamına gelir. Kişi, gerek endamı, gerek güzel huyu ve güzel ahlakı ile gittiği her yerde dikkat çeken ilk kişi oluyor diye yorumlanır.

Rüyada Mısır Piramitlerini Görmek

Rüyada Mısır piramitlerini görmek, rüya sahibinin tarih öğrenmeye olan hevesine yorulur, Kişi insanoğlunun tekrar aynı acıları ve kayıpları yaşamaması için bilgilenmek ve tarihte ecdadının neler yaşadığını öğrenmek istiyor demektir.

Rüyada Piramide Tırmanmak

Bir kişi rüyasında piramide tırmandığını görürse o kişinin çalışması gereken daha çok uzun yıllar olduğuna, emek harcamadan hiç bir şey elde edemeyeceğine ve hayallerine kavuşamayacağına delalet eder.

Rüyada Mumya Görmek

Rüyada mumya görmek, müjde ve sevinç anlamına gelir. Rüya sahibinin keyfini ve moralini yerine getirecek bir gelişme yaşanacağına, kişinin gönül hoşluğu ile karşılaşacağına ve çok mutlu olacağına tabir edilir.

Rüyada Mumyalandığını Görmek

Bir kişinin rüyasında bir cesedin mumyalandığını görmesi o kişinin çok üzüldüğü bir konu olduğuna yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!