RuyaTabirleri.com

Rüyada Fırça Görmek

Rüyada fırça görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da sosyal hayatında yaptığı ve büyük zararlara ve sorunlara yol açan hatalara delalet eder. Daha önce konuşulup ucu açık kalmış ya da yarıda bırakılmış bir konunun tekrar konuşulup görüşülmesine işaret eder. Aynı zamanda, iş hayatında yaşanan sıkıntılar yüzünden uğranan zararın girişilecek başka işlerle telafi edilmesine tabir olunur.

Rüyada fırça gören kişinin, işlerindeki sorunların çözülmesine ve içindeki sıkıntıların son bulup eskisinden daha iyi bir çalışma hayatına girmesine yorumlanır.

Rüyada Temiz Fırça Görmek

Rüyada temiz fırça görmek, yaşanılan sıkıntılar arasında çok güzel ve sevinçli bir haber alınacağına ve bu haber sayesinde sorunların bir süreliğine unutulacağına delalet eder.

Rüyada Pis Fırça Görmek

Rüyada pis fırça görmek, rüyayı gören kişinin, elindeki şeylere göz dikmiş olan, işlerinde hep yanlış yakalayan ve kendi sahip olduğu şeyleri beğenmeyerek başkasınınkine göz diken insanlarla ahbaplık kurduğuna işaret eder.

Rüyada Plastik Fırça Görmek

Rüyada plastik fırça görmek, zor zamanlar geçirilen bir dönemde eş, dost ve akrabalar tarafından küçük sürprizler ve eğlencelerle rüya sahibine destek verileceğine yorumlanır.

Rüyada Metal Fırça Görmek

Rüyada metal fırça görmek, rüyayı gören kişinin, geçmişten kalma bir hesabı kapatmak için çağrı yapmasına ve bu sayede eski defterleri kapamaya tabir edilir. Aynı zamanda, daha önce sorun çıkartan insanlardan yeni sorunlar çıkartarak intikam almaya delalet eder.

Rüyada Fırça Atmak

Rüyada fırça atmak, yaptığı hatadan dönmüş ve hatasının ne kadar kötü sonuçlar doğurabileceğini anlamış kimsenin özrünü kabul etmeye yorumlanır.

Rüyada Fırça Almak

Rüyada fırça almak, rüya sahibinin, maddi sorunlar yaşanan bir işe girişmesine ve çok küçük bir yatırımla iş kara geçirmesine yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!