RuyaTabirleri.com

Rüyada Fırın Görmek

Rüyada fırın görmek, kileri ve mutfağı yani rüya sahibinin rızkını işaret eder. Kişinin ekmeğinin ve kazancının sembolüdür. Bazen de bankadaki hesap olarak ifade edilir. Rüya sahibi için birikim yapmak anlamına gelir. Rüyasında fırın gören kişinin kendisine çok yardımcı olan, değer veren, her istediğini yapan, bir şey ister mi diye her an gözünün içine bakan ve her türlü fedakârlığı gösterebilecek bir eşi olacağına dolayısıyla da evliliğine herkesin özenerek bakacağına tabir edilir. Bu ailede hiç kıtlık ya da eksiklik yaşanmayacaktır. Bereketli, sağlıklı ve mutlu bir ömür yaşanacaktır.

Rüyada Fırın ve Ekmek Görmek

Rüya sahibinin işi ile açıklanır. Rüyasından fırın ve ekmek gören kişi çocuklarının iyi şartlarda yaşaması ve onların güzel yaşamaktan geri kalmaması için kendini işine vermiş, harıl harıl çalışan ve onuruyla ekmeğini çıkaran kişi olarak tasvir edilir.

Rüyada Fırın Küreği Görmek

Gelip geçici, uzun sürmeyecek ve kalıcı olmayacak şeylere delalet eder. Sorunların kısa sürede atlatılacağına, hastalıkların da kalıcı olmayacağına yorulur. Yani hayırlara yorulacak bir rüyadır.

Rüyada Fırın Yapmak

Rüya sahibinin resmi kurumlarda iyi bir koltuk sahibi olacağına ve itibar göreceğine işaret eder. Bu kişinin makamına çıkıldığı zaman insanların önünü ilikleyeceği kadar büyük bir saygınlığı olacaktır. Diğer bir yandan da yönetici olmak şeklinde tabir edilir.

Rüyada Fırın Satın Almak

Rüya sahibinin hayatında güzel gelişmeler yaşanacağına ve rüya sahibine fayda getirecek fırsatların yakalanacağına işaret eder.

Rüyada Fırın Tepsisi Görmek

Faydalı bir insana işaret eder. Rüya sahibinin işlerine yardımcı olacak, arkasını toplayacak, hizmetini yapacak ve işlerini takip edecek bir kişi ile tabir edilir. Bu kişi genellikle kadın olur ve rüya sahibinin tüm eksiklerine yetişir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: