RuyaTabirleri.com

Rüyada Fırıncı Görmek

Rüyada fırıncı görmek, çevresindeki herkese yardım eden, iyi kalpli, çalışkan, nüfuslu ve güçlü bir kimsenin varlığına işaret eder. Rüya sahibi insan ya da hayvan demeden herkese yardımcı olmayı ve onların acılarını sarmayı Allah’a hizmet olarak görüyor demektir. Rüyada fırıncı görmek, halkla iç içe olup, onların bazı taleplerine karşılık veren ve bazı ihtiyaçlarını gideren bir kimsenin varlığı ile açıklanır.

Rüyada Fırıncı Olmak

Bir kişi rüyasında fırıncı olduğunu görürse o kişi, gönüllü olarak hayır ve iyilik işlerine girecek demektir. Amme hizmeti yapan bundan şikâyetçi olmayan bilakis kendine mutluluk çıkaran ve bunu kendi isteği ile yapan bir kişiye delalet eder.

Rüyada Fırın Görmek

Rüyada fırın görmek, rüya sahibinin sahip olduğu ve maddi değeri olan eşyalarına işaret eder. Kişinin çalışmasının karşılığı olarak yaptığı birikimi yastık altında tuttuğuna ve gözünden bile sakındığına tabir edilir.

Rüyada Fırından Ekmek Almak

Rüyada fırından ekmek almak, rüya sahibinin evlatları üzerinden açıklanır ve çocuklarının hem kendisine hem de vatana ve millete hayırlı olacağına alamet eder. Kişi evlatları ile gurur duyacağı, göğsünün kabaracağı ve böyle hayırlı evlatlar edindiği için insanların kendini yücelteceği sözler duyacağı anlamına gelir.

Rüyada Fırında Hamur Pişirmek

Rüyada fırında hamur pişirmek mutluluk verecek gelişmeler yaşamaya, sorunlara çareler ve çözümler bulmaya tabir edilir. Şifa ve kurtuluş olarak değerlendirilir ve rüya sahibinin güzel günler yaşayacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Fırın Yaptırmak

Rüyasında fırın yaptırdığını gören kişi, köylüler için büyük bir gereksinim olan ve yokluğunun onları eziyete düşürdüğü bir konuda adım atacak ve hayır işi olması için insanların bu büyük eksiğini kapatacak demektir.

Rüyada Kirli Fırın Görmek

Rüyada kirli bir fırın görmek iyi değildir. İşini kaybetmeye yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: