RuyaTabirleri.com

Rüyada Fırından Ekmek Almak

Rüyada fırından ekmek almak, hayırlı ve güzel bir rüya olarak yorumlanır. Ekmek nimet demektir. Rüyada görülmesi de berekete ve bolluğa, kişinin helal kazancına ve geçim kolaylığına delalet eder. Rüyada fırından yeni çıkmış çıtır ve sıcacık ekmek önünüze çıkacak yeni fırsatlar ve fırsatlara bağlı olarak gelecek zenginlik ve servettir. Rüyada taze ve güzel ekmek her zaman kişi için güzel işlerin habercisidir. Bu rüyayı gören kişinin arzu ve istekleri, gerçekleşir. Rüyada fırından bayat ekmek alan kişi aslında büyük başarılara imza atacakken, vaktini boş işlerle harcar ve daha azı ile yetinmek zorunda kalır.

Rüyada Ekmek Görmek

Rüyada görülen ekmek eğer taze ve lezzetliyse, hayra ve güzelliklere işaret eder. Rüyada ekmek görmenin farklı tabirleri vardır. Bu rüya bazen makam ve mevkiye, bazen geçimini kolaylıkla ve helalinden kazanmaya bazen de kişinin yöneticilik mertebesine yükselmesine delalet eder. Rüyasında sağlıklı olmayan ve pis bir ekmeği alıp yiyen kişi hastalanır veya nafakasını helal olmayan yollardan kazanır. Rüyada ekmek satmak, yeni bir işe girmeye ve bu işte başarılı olmaya bazen de yeni bir sanat öğrenmeye işarettir.

Rüyada Ekmek Teknesi Görmek

Rüyada görülen ekmek teknesi insanlara iş imkanı sağlayan fabrika tarzı iş yerleridir. Ekmek teknesinde ekmek yapıldığını görmek bu tarz bir yerin açılmasına ve birçok insana iş imkanı sağlamsına delalettir. Rüyasında ekmek teknesinde ekmek yapan kişi, ileride o kadar çok zenginleşir ki bu zenginlikten sadece kendisi ve ailesi değil diğer tüm insanlar da yararlanır.

Rüyada Fırından Ekmek Almanın Psikolojik Tabiri

Rüyada fırından ekmek almak, kişinin geçmiş günlerine duyduğu özlemi ve mutlu bir aile ortamı isteğini yansıtmaktadır. Bu rüyayı gören kimse, aynı zamanda nefis isteklerine düşkün ve bazı hassasiyetleri olan bir kişidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada ekmek görmenin çok ayrıntılı olarak tabir edildiği Rüyada Ekmek Görmek sayfamızı tavsiye ederiz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!