RuyaTabirleri.com

Rüyada Fırından Ekmek Almak

Rüyada fırından ekmek almak, hayırlı ve güzel bir rüya olarak yorumlanır. Ekmek nimet demektir. Rüyada görülmesi de berekete ve bolluğa, kişinin helal kazancına ve geçim kolaylığına delalet eder. Rüyada fırından yeni çıkmış çıtır ve sıcacık ekmek önünüze çıkacak yeni fırsatlar ve fırsatlara bağlı olarak gelecek zenginlik ve servettir. Rüyada taze ve güzel ekmek her zaman kişi için güzel işlerin habercisidir. Bu rüyayı gören kişinin arzu ve istekleri, gerçekleşir. Rüyada fırından bayat ekmek alan kişi aslında büyük başarılara imza atacakken, vaktini boş işlerle harcar ve daha azı ile yetinmek zorunda kalır.

Rüyada Ekmek Görmek

Rüyada görülen ekmek eğer taze ve lezzetliyse, hayra ve güzelliklere işaret eder. Rüyada ekmek görmenin farklı tabirleri vardır. Bu rüya bazen makam ve mevkiye, bazen geçimini kolaylıkla ve helalinden kazanmaya bazen de kişinin yöneticilik mertebesine yükselmesine delalet eder. Rüyasında sağlıklı olmayan ve pis bir ekmeği alıp yiyen kişi hastalanır veya nafakasını helal olmayan yollardan kazanır. Rüyada ekmek satmak, yeni bir işe girmeye ve bu işte başarılı olmaya bazen de yeni bir sanat öğrenmeye işarettir.

Rüyada Ekmek Teknesi Görmek

Rüyada görülen ekmek teknesi insanlara iş imkanı sağlayan fabrika tarzı iş yerleridir. Ekmek teknesinde ekmek yapıldığını görmek bu tarz bir yerin açılmasına ve birçok insana iş imkanı sağlamsına delalettir. Rüyasında ekmek teknesinde ekmek yapan kişi, ileride o kadar çok zenginleşir ki bu zenginlikten sadece kendisi ve ailesi değil diğer tüm insanlar da yararlanır.

Rüyada Fırından Ekmek Almanın Psikolojik Tabiri

Rüyada fırından ekmek almak, kişinin geçmiş günlerine duyduğu özlemi ve mutlu bir aile ortamı isteğini yansıtmaktadır. Bu rüyayı gören kimse, aynı zamanda nefis isteklerine düşkün ve bazı hassasiyetleri olan bir kişidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada ekmek görmenin çok ayrıntılı olarak tabir edildiği Rüyada Ekmek Görmek sayfamızı tavsiye ederiz.

Rüyada Fırından Ekmek Almak İle İlgili Rüyalar;

  1. mehtap (27 Ekim 2015 saat: 08:28)

    çocuklugumun geçtiği mahalledeyim (gerçektende orda ozamanlar dede bakkal vardı) ama rüyamda dede önümden yürüyor ben tanımıyorum ekmek sattıgını duyuyorum arkasından yanımda bir kadınla birlikte yürüyorum güzel ekmek satıyor diyor kadın yada dede seslendi orasını hatırlayamadım ben sadece kadına burda çok güzel zeytini olan bir komşumuz vardı diyorum hatta hangi evde yemiştim o zeytini diye evlere bakıp hatırlamaya çalışıyorum sırtımdada çantalar var sazımda sırtımda fırına doğru ilerliyorum kadın ekmek alıyor sanırım ama tam onu görmüyorum kayboluyor sonra fırının tezgahı çok yüksek ben tezgaha çıkıyorum fırının içinde çocuklar var oturuyor bana bakıyorlar dedeyle konuşuyorum taze ekmek saati değil bayat değildir umarım dede diyorum annemin sevdiği ekmek olsunda diyorum taze olsun ama sonra söylenir annem diyorum ekmekleri elimle konturol ediyorum ikitane taze var ama içi boş kabugu taze içi boş diye bırakıyorum büyükçe bir ekmek alıyorum köy ekmegi yumuşaklıgına bakıyorum iyi diyorum ikikere soruyorum bak bayatlamaz demi dede diyorum hayır diyor para çıkarıyorum tüm param var önce onu çııkarıyorum sonra bozuk vereyim diyorum dede tüm paranın üzerini getiriyor bana ben bozuk para çıkarırken elimden saçılıyor dede yerlere bakıyor ben tezgahta buluyorum bozuk paraları tekrar topluyorum çantama koyuyorum tüm parayı dedeye verp üzerini deden alıyorum sonra çantamın bir gözünde yine para görüyorum hem bozuk hemde kağıt para a burdada varmış ama neyse bu para iş yerine ait diyorum ellemiyorum tezgah üzerinde plastik bir parça var ben onun üzerinde oturdugum için sürekli düşecek gibi oluyorum dengemi zor sağlıyorum çocuklarda düşücem diye hafif tebessüm ile bakıyorlar sonra bir şekilde tezgahtan düşmeden iniyorum iki büyük çantam sazım bir de saz gibi taşınana yine bir çanta var ekmegidde alıyorum yola çıkmak için çok ağır yüküm dede nasıl taşıyacaksın bukadar yükü diyor taşırım dede diyorum ama bir türlü sırtıma tam olarakj alamıyorum sırtım dolu iki kolumada çantaları alırsam diye düşünüyorum ama çantanın biri yerde düşünüyorum taksi bulursam diyorum içimden ama ihtimal yok taksiye ben taşıycam belli dedeye çaktırmadan nmasıl taşıyacağımı düşünüyorum ama dede sorduğunda taşırırm dede diyorum orda uyandım şimdiden teşekkür ederim hayırlı günler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,