RuyaTabirleri.com

Rüyada Fırtına Görmek

Rüyada görülen fırtına çok büyük ve olumlu değişiklik olarak yorumlanır. Fırtına rüyada kötü anlamlara yorulmaz. Rüyada görülen fırtına her zaman için kişin hayatında birçok şeyin değişeceğine çok güzel bir düzenin kurulacağına delalet eder. Bu değişiklikler önünde sonunda başınıza gelecektir.

Eğer rüyanızda ortalığı karman çorman eden bir fırtına gördüyseniz hayatınız tamamıyla değişebilir, bu değişim iyi bir değişim olarak yorumlanmaz, kişinin hayatında sorunlu bir dönemin yakın bir zamanda başlayacağına, ilişkide ciddi sorunlara ve ayrılığa işaret eder.

Fırtına rüyaları genellikle kişinin mevcut hayatından çok farklı bir hayata, çok farklı bir düzene geçişi, yoğun bir kafa karışıklığını simgeler.

Rüyada fırtına görmek çeşitli şeylere yorumlanır, hayatınızda olumlu ya da olumsuz değişiklik, taşınma, vefat haberi gibi. Çok şiddetli bir fırtına hayatınızda başarısızlığa ya da hastalığa işaret edebilir. Fırtına koptuğunu gören bir kişinin dikkat etmesi gerekir.

Rüyada Fırtınaya Yakalanmak

Eğer rüyada kendinizi bir fırtınanın içinde gördüyseniz ve fırtınada her şey yer değiştiriyorsa kötü değişimlere hazırlıklı olmanız gerektiğine işaret eder. Hayatınıza yeni bir yol çizmek sizin için tek yol olabilir.

Rüyada Fırtınada Evinizin Çatısının Uçtuğunu Görmek

Evinizden bir vefat haberi geleceğine işarettir. Eğer rüyada evinizin çatısı değildi eviniz uçtuysa bu da taşınma olarak yorumlanır.

Rüyada Fırtınadan Zarar Görmek

Rüyanızda çıkan fırtınadan kendiniz bir zarar gördüyseniz,  evinizde veya işyerinizden gelen kötü bir haberle sarsılabilirsiniz. Yakın bir arkadaşınızla aranızda pürüz çıkacağı anlamına da gelebilmektedir.

Fırtına rüyaları her zaman kötüye yorumlanmadığı gibi fırtınayı sadece seyreden biriyseniz hayatınızdaki değişiklikler kötü yönde değil iyi yönde olacaktır, kısmen hayatınızın düzene gireceğine işaret eder. Rüyasında fırtına gören bir kişi hayatında meydana gelebilecek tüm değişikliklere hazır ve dikkatli olmalıdır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Fırtına Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. süleyman (16 Mayıs 2014 saat: 07:35)

    Ruyamda fırtına yı pencereden goruyordum zelva agacları sankı yerlere yatıyordu karsımda mezarlık vardı karanlık dı mumlar yanıyordu sonra bır tanıdıgım dısarıya cıkıp kırmızı renkde bır sıvı yı bıdondan puskurtmeye basladı neden yaptıgını sordugum da bunu yapmazsak fırtınanın dınmeyecegını soyledı bana fırtına ruzgarın daha sıtletlısı seklınde ıdı yapraklar toz v.b ucusup duruyordu sızce anlamı nedır yardımcı olabılırmısınız

  2. evren (12 Nisan 2014 saat: 04:07)

    Ruyamda firtinayi baslatan benim birisine kızıyorum ve firtinayi gokte birisine sesleniyorum ve basliyor yavas yavaş ve sonra durdurmaya karar veriyorum bir sure var o sureyi okumam lazim sureyi bir türlü bulamıyorum ablam geliyor bir anda yardım etmeye başlıyor ve buldum sureyi okudum hava düzelmeye başladı ve iceri bu düzelmesinden rahatsiz olan yarasa gibi birsey girdi camdan o sira uyandim sizce nedir anlami

  3. yaren (29 Mart 2014 saat: 20:29)

    iyi aksamlar rüyamda aılemde bırlikte yemyesil bi yerde oturuyoruz annemin elinde tesbıhler varmıs sonra birden cok büyük fırtına baslıyor uzaktan izliyoruz sonra bırden evin balkonundan kardeslerımle birlikte gökyüzünü izliyoruz fırtnadan dolayı hava kararmıs hertaraf sısli daha sonra hava acılyo ve 4tane ay görüyorm hepsi bırbirinin yansımasıymıs hepsı dolunay seklındeydi insallah hayırlara cıkar. Tesekürler…

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,