RuyaTabirleri.com

Rüyada Fırtına Görmek

Rüyada görülen fırtına çok büyük ve olumlu değişiklik olarak yorumlanır. Fırtına rüyada kötü anlamlara yorulmaz. Rüyada görülen fırtına her zaman için kişin hayatında birçok şeyin değişeceğine çok güzel bir düzenin kurulacağına delalet eder. Bu değişiklikler önünde sonunda başınıza gelecektir.

Eğer rüyanızda ortalığı karman çorman eden bir fırtına gördüyseniz hayatınız tamamıyla değişebilir, bu değişim iyi bir değişim olarak yorumlanmaz, kişinin hayatında sorunlu bir dönemin yakın bir zamanda başlayacağına, ilişkide ciddi sorunlara ve ayrılığa işaret eder.

Fırtına rüyaları genellikle kişinin mevcut hayatından çok farklı bir hayata, çok farklı bir düzene geçişi, yoğun bir kafa karışıklığını simgeler.

Rüyada fırtına görmek çeşitli şeylere yorumlanır, hayatınızda olumlu ya da olumsuz değişiklik, taşınma, vefat haberi gibi. Çok şiddetli bir fırtına hayatınızda başarısızlığa ya da hastalığa işaret edebilir. Fırtına koptuğunu gören bir kişinin dikkat etmesi gerekir.

Rüyada Fırtınaya Yakalanmak

Eğer rüyada kendinizi bir fırtınanın içinde gördüyseniz ve fırtınada her şey yer değiştiriyorsa kötü değişimlere hazırlıklı olmanız gerektiğine işaret eder. Hayatınıza yeni bir yol çizmek sizin için tek yol olabilir.

Rüyada Fırtınada Evinizin Çatısının Uçtuğunu Görmek

Evinizden bir vefat haberi geleceğine işarettir. Eğer rüyada evinizin çatısı değildi eviniz uçtuysa bu da taşınma olarak yorumlanır.

Rüyada Fırtınadan Zarar Görmek

Rüyanızda çıkan fırtınadan kendiniz bir zarar gördüyseniz,  evinizde veya işyerinizden gelen kötü bir haberle sarsılabilirsiniz. Yakın bir arkadaşınızla aranızda pürüz çıkacağı anlamına da gelebilmektedir.

Fırtına rüyaları her zaman kötüye yorumlanmadığı gibi fırtınayı sadece seyreden biriyseniz hayatınızdaki değişiklikler kötü yönde değil iyi yönde olacaktır, kısmen hayatınızın düzene gireceğine işaret eder. Rüyasında fırtına gören bir kişi hayatında meydana gelebilecek tüm değişikliklere hazır ve dikkatli olmalıdır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: