RuyaTabirleri.com

Rüyada Fısıldamak

Rüyada fısıldamak, hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin yaşamında meydana gelecek olumlu, güzel ve sürpriz gelişmelerin varlığına rivayet edilir. Başarı, kazanç, mutluluk, sağlık ve uzun ömür olarak kabul edilir. Rüya sahibinin alacağı müjdeli haberler sayesinde tüm refah düzeyinin, mutluluğunun, moralinin, umutlarının, enerjisinin ve geleceğe dair beklentilerinin de iyi yönde etkileneceği anlamına gelir.

Rüyada Kulağa Fısıldamak

Rüyayı gören kişinin garantici kişiliğine tabir edilir ve işleri kesinleşmeden kimseyle paylaşmayı tercih etmediğine, hedeflerini, istek ve arzularını gerçekleştirecek fırsatlar elde ettikten ve kazanmayı garantiledikten sonra çevresiyle sevincini paylaştığına alamet eder. Rüya sahibi için güzel ve başarılı günler geliyor demektir.

Rüyada Sevdiğinin Kulağına Fısıldamak

Rüyayı gören kişinin sevdiği kimseye karşı duygularını ve düşüncelerini paylaşma cesareti elde edeceğine, ona yakınlaşmaya çalışacağına, içini açmaya karar vereceğine ve bunun için karşısına güzel olanaklar çıkacağına delalet eder.

Rüyada Fısıldayarak Konuşmak

Rüya sahibinin bazı kimselerle ortak iş yapacağı, o işin etiği gereği plan ve projelerini ortalıkta konuşmayacağı, ailesiyle dahi paylaşmayacağı ve adeta büyük bir sırmış gibi saklayacağı şeklinde kabul edilir.

Rüyada Birinin Fısıldaması

Rüyayı gören kişinin yaptıklarının, konuştuklarının, yediklerinin ve içtiklerinin çevresi tarafından sürekli izlendiğine ve insanların onun hayatıyla ilgili yorumlar yapmaktan geri durmadığına işaret eder. Rüya sahibi için kâh iyi kâh kötü konuşan kimselerin varlığı üzerinden açıklanır.

Rüyada Birinin Kulağına Fısıldaması

Rüyayı gören kişinin uykusunda kulağına fısıldadığını gördüğü insanın kendisine bir haber getireceği ve onu farkında olmadığı bir olay karşısında haberdar edeceği anlamına gelir ve hayırlara yorulur. Bu haberin rüya sahibinin keyfini yerine getirecek, yüzünü güldürecek ve ona sıkıntılarını unutturacak nitelikte olduğu kabul edilir ve hayır olarak yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Fısıldamak İle İlgili Rüyalar;

 1. büşra kahya (04 Ocak 2015 saat: 09:57)

  Rüyamda uyuyorum yine sonra dedemi yatağın yanında çökmüş halde görüyorum tam dede bisey mi oldu diycekken dedem kulagma üflüyor korkuyorum itmek istiyorum ama aynı anda kelime i şehadet getirdiğini duyunca ne yapıcagımı bilemiyorum rüyamın anlamı ne olabilir?

 2. ersin (16 Kasım 2014 saat: 14:51)

  Ben sınıf öğretmeniyim. Bundan iki gün önce bir rüya gördüm.
  Rüyamda sınıfta masamın üzerinde sınıfımdan güzel bir kız öğrencim oturmuştu.
  Bende onun yanına giderek onu koltuğumun altına alarak sarıldım ve sevdim.
  Sonra sınıfıma dönerek gülümsedim. Diğer öğrencilerimde yanıma gelmeye başladı.
  Sonra da (burayı tam hatırlayamıyorum)diğer öğrencilerimden de gelen kız çocukları oldu ve onlara hep beraber sarıldım.
  ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

 3. ersin (16 Kasım 2014 saat: 14:45)

  rüyamda yanımda yüzünü tam kestiremiyorum ama yeni bebeği olan arkadaşımdı galiba. ikimizde oturuyorduk ve hafifçe kulağıma yanaşarak ‘olacak merak etme’ dedi.
  Daha öncede hayırlı bir yuva kurmak istediğim insanın elinde gri tarzda karafatma ya benzeyen bir böcek gördüm.tam hatırlamıyorum ama sol elinin üzerinde geziyordu ve sürekli elinin üzerinde dolanıyordu.
  en kısa zamanda dönerseniz sevinirim.

 4. seda (30 Ekim 2014 saat: 13:29)

  rüyamda biri ile böyle bahçe veya orman gibi bir piknik alanına gidiyorum. masada ben yere gittiğim kişi ve başka biri var. daha sonra biri yanıma geliyor. toplamda 3 kişi oluyor. sucuk ekmek var elimde ve yanıma gelen kişi’yede veriyorum. oda benim kulağıma bir şeyler söyleyip fısıldıyor. arkamdaki insanlar var ama göremiyorum. onlar gönderdi sanıyorum. net gördüğüm 3 kişi daha fazlasını göremedim. lütfen rüyayı yorumlaya bilir misiniz?

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,