RuyaTabirleri.com

Rüyada Fıstık Görmek

Rüyada fıstık görmek, gönlü bol, eli açık ve cömert kişiye işaret eder. Rüya sahibi, bir lokma ekmeğini dahi başkaları ile paylaşmayı bilen, evinde misafir görmeyi ve yedirmeyi çok seven, misafirperver, güler yüzlü, alçak gönüllü kişi olarak tabir edilir. Bu kişi fakir bile olsa yine de çevresindekilere yardım edecek ve ekmeğinden yedirecek kadar yüce gönüllüdür. Neşesi bol, derdi azdır çünkü gereksiz şeyleri kafasına takmaz, küçük hesaplar peşinde koşup olumlu enerjisini boşuna tüketmez. Hayattan keyif almaya bakar ve neşesi ile pek çok kişiyi kendisine imrendirir.

Rüyada Fıstık İçi Görmek

Rüya sahibinin bolluk, bereket ve mutluluk içinde uzun ve sağlıklı bir ömür geçireceğine, dertlerden, sıkıntılardan ve sorunlardan uzak olacağına tabir edilir.

Rüyada Fıstık Kabuğu Görmek

Rüyada fıstık kabuğu musibet olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin canın sıkılacağı ve moralinin bozulacağı bazı olaylar yaşayacağına ya da başına bela olacak kimselerle karşılaşıp bir vesile ile onlara bulaşacağına delalet eder.

Rüyada Fıstık Bahçesi Görmek

İman sahibi, vefalı, eli bol, yüzü güleç, dili tatlı bir kimseye işaret eder. Bu kişi malından ve parasından paylaşmayı bir kulluk görevi bilir ve sahip olduklarından başkalarının da istifade etmesini sağlayarak hak yolunda sürekli hayır yapar. Bu kişi kefenin cebi olmadığı söylemine bağlı yaşar ve amacı geride isminin iyi anılmasıdır.

Rüyada Fıstık Yediğini Görmek

Rüyada fıstık yediğini gören kişinin masa başında bir iş yaptığı ve işinin çok yorucu olmadığı anlamına gelir. Rüya sahibinin geliri olabildiğince yerindedir. İşinin hakkını layığı ile verip dolgun maaş alır ve büyük zahmetler çekmeden ekmeğini çıkarır diye tabir edilir.

Rüyada Yeşil Fıstık Görmek

Borçlanmak ya da hastalanmak sureti ile zor günler geçirmeye yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Fıstık Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. İbrahim (16 Ekim 2015 saat: 07:21)

    Ailemle gece yarısı yolda arabayla ilerlerken bir fıstık bahçesini geçtik ve biraz gittikten sonra geri geri gelerek fıstık bahçesine geldik ve bahçeye girdik acele acele fıstıkları cekip topladık biraz ve biz toplarken iki yabancı geldi ve onlarda topluyordu .gördüğüm rüya bu eğer bunu yorumlarsanız çok sevinirim saygılarımla …

  2. Hatice (07 Ağustos 2015 saat: 13:30)

    Ruyamda sevdigim cocuk fistik isiyle ugrasiyo yaninda duruyor ben sonra disari cikiyorum yagmur yagiyo her yer islanmis birazda yesil bi alan sonra ben bir cuval fistik aliyorm yere bosaltiyorum ama fistik kabuklu degil uzeri soyulmus sonra sevdigim kisi geliyo ona veriyorum fistigi

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,