RuyaTabirleri.com

Rüyada Fıstık Yemek

Rüyada fıstık yemek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok fazla zorluk çekmeden, uzun zamandan beri, yaptığı işte ün sahibi olması sayesinde çok rahat bir şekilde ve neredeyse hiç sıkıntı çekmeden çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu kazançları daha fazla değerlendirip yeni kazanç kapıları açacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok rahat bir hayat süreceğine delalet eder.

Rüyada Fıstık Yediğini Görmek

Rüya sahibinin, yapmış olduğu işte ustalaşmış olması ya da yaptığı işte çok uzun zamandan beri güvenilir bir kişi olduğu için ya da büyük bir üne sahip olduğu için çok büyük zahmetlere girmeden ve çok büyük sıkıntılar çekmeden kazanacağı büyük miktarda paraya tabir edilir.

Rüyada Kabuklu Fıstık Yemek    

İş hayatında çok büyük zahmetler ve sıkıntılar çekilerek, ağır işler yapılarak ve çok büyük çabalar gösterilerek elde edilen hatta rüya sahibinin, hasta olmasına ve çok sıkıntılı durumlara düşmesine sebep olan bir kazanç elde edileceğine ve bu kazancın pek hayır getirmeyeceğine işaret eder. Ayrıca, bazı rüya tabirlerinde tam aksi yönde bir açıklama yapılmıştır. Rüya sahibinin, kazanacağı ve çok büyük hayırlara vesile olacak helal rızka rivayet eder.

Rüyada Yer Fıstığı Yemek   

İş hayatında çok iyi işler yaparak sıkıntılarından yavaş yavaş kurtulan rüya sahibinin eline hiç beklemediği bir anda geçecek ve büyük bir sorunun çözümünde ilaç gibi gelecek yüklü bir miktar paraya işaret eder.

Rüyada Tuzlu Fıstık Yemek   

İş hayatında yeni iş kollarına geçiş yapan rüya sahibinin, denizle ilgili bir işe gireceğine, bu işte çok büyük başarılar kazanılmasına, büyük gelirler elde edilmesine ve çok daha büyük işlerin gelip daha farklı çalışmalar yapılmasına büyük destek sağlayıp yüksek bir mevkiye transfer edileceğine alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Fıstık Yemek İle İlgili Rüyalar;

  1. sidar çelik (16 Ekim 2014 saat: 11:08)

    Rüyamda tonlarca kırmızı kaplaklı ağzı açık fıstık gördüm ve arada yiyiyordumda ve daha sonra 20 den fazla insanın yanyana dizilerek kadın erkek karışık toprak yağacak namaz kılmalıyız dediğini işittim ve hepsi bir ağızdan bağırarak hz.ibrahim nerede dediler tüylerim diken diken oldu ve ben ikindi namazıma geç kalmıştım damdan aşağıya indim namaz kılmak için içeride tesettürlü bir kadın bebeğini emziriyodu ve ben namazımı kıldım tekrar bahçeye çıktım fıstıklar için tonlarca fıstıktan sadece 2 avuç kalmıştı ve ben üzülmüştüm ..

    Sizce ne demek ??

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,