RuyaTabirleri.com

Rüyada Fıstık Yeşili Görmek

Rüyada fıstık yeşili görmek, şuursuzluktan kurtulmak ve bilinçli hareket etmek, manevi anlamda zafere ulaşmak, inançlarına uygun yaşamak manasına gelir. Özellikle düşmanları olanların bu kimselerle barışacaklarına ve uzlaşacaklarına, uzun süre aralarında husumet olmadan yaşayacaklarına müjde verir. Fıstık yeşili sağlığın da yerinde olduğunu, özellikle rüya sahibinin kendisini enerjik hissedeceği bir döneme gireceğini ve fiziksel olarak dış görünüşü nedeniyle pek çok övgü alacağını da tabir eder. Hayatın her anından keyif alınacağı güzel bir döneme de işaret eden rüya, nişanlıların evlilik hazırlıklarını hızlandıracaklarını, ani evlilik kararı almayı ve yuva kurmayı da tabir eder. Fıstık yeşili gören yaşlı kimseler Hac yolculuğu yaparlar.

Rüyada Fıstık Yeşili Elbise Giymek

Genç bir kız için fıstık yeşili elbise giymek beğeninin, kısmetinin çok olacağını ve nazara geleceğini, güzelliği ile övgüler toplayacağını, karşılıksız hisler besleyen birinden haberdar olunacağını bildirir. Yaşlı kimseler için eşleri ve çocukları tarafından korumaya alınacaklarını ve hayatlarının bundan sonraki kısmında rahat edeceklerini, el üstünde tutulacaklarını tabir eder. Yetişkin bir erkek bu rüyayı görürse iş dünyasında güç gösterisi yapacak hale gelir ve iktidarını sağlamlaştırır.

Rüyada Fıstık Yeşili Ev Görmek

Erken yaşta evlilik yapmak veya çocuk sahibi olmak, hayata dair sorumluluklarda artış yaşamak manasına gelir. Dini inançların ön planda tutulduğu, maneviyata önem verilen bir hayat sürdürüleceğine, kişinin namazına niyazına dikkat edeceği gibi, topluma, insanlığa hizmet edecek, hayırlı evlatlara sahip olacağını da müjdeler. Rüya sahibinin kalbini sıkan, huzursuz olmasına neden olan endişelerden ve korkulardan tamamen kurtulmasına, ruhsal açıdan sağlıklı hale gelmesine yorumlanır.

Rüyada Fıstık Yeşili Görmenin Psikolojik Yorumu

Manevi anlamda güçlü olunduğunu ve her konuda cesaretle davranıldığını ifade ederken, inancın kuvvetli olduğunu da bildirir. Kişinin önüne çıkan hiçbir engele takılmadığını ve iradesine her koşulda sahip çıktını da tabir eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!