RuyaTabirleri.com

Rüyada Fiyat Görmek

Rüyada fiyat görmek, maddi konularda fazlaca düşünmek, aşırı paracı davranmak, tasarruf etmek adına yaşamsal ihtiyaçlarını dahi göz ardı etmek anlamına gelir. Fiyat gören kimseler bekarsa, karşılarına çıkan kısmetleri beğenmez ve varlıklı ailelerden gelen kişilerle ilgilenirler. Duygusal ilişkilerine dahi çıkarlarına uygun şekilde bakan rüya sahibinin aşırı maddeci tutumunun hoş karşılanmayacağını işaret eder. Fiyat görmek aynı zamanda ticarete kafası çalışan kişinin büyük ortaklıklara girişeceğini ve bu işlerden sonra yapacağı yatırımlarla son derece zengin biri haline geleceğini tabir eder. Fiyat gören kişilerin ailelerinde miras kavgaları yaşanır ve bir türlü uzlaşmaya varılmaz. Mal paylaşımı açısından mahkemelik olmaya ve varisler arasında tartışma yaşanmasına da yorumlanır.

Rüyada Fiyat Etiketi Görmek

Duyulacak kötü sözlere, aile tarafından azarlanmaya ve hak etmediği bir iftiraya maruz kalmaya alamettir. Yediği içtiği ayrı gitmeyen bir arkadaşının arkasından söylediklerini duyacak olan rüya sahibinin uzunca bir süre can sıkıntısı çekeceğine, riyakar insanlarla çevrili bir hayat yaşadığını bildirir. Fiyat etiketi görmek, insanların gerçek yüzlerini görmek ve onlara hak ettikleri şekilde davranmak manasına geldiği gibi, kişinin ibadet konusunda sürekli başkalarına da yardım ederek sevap sahibi olacağını tabir eder.

Rüyada Fiyat Almak

Bir mal için fiyat aldığını görmek, epey yakın bir zamanda ev sahibi olmanın müjdecisidir. Oldukça uygun bir rakama ev sahibi olunacağına ve çok az bir borç kalacağını işaret eder. Kişinin her yardımının karşılığını iyilik olarak göreceğine, hayatındaki olumlu davranışların çevresine de örnek olacağına ve büyük aksilikler, hastalıklarla karşılaşmadan yaşayacağını alamet eder.

Rüyada Fiyat Görmenin Psikolojik Yorumu

Kendisini tehlike altında ve güvensiz hissetmek manasına gelir. Zaman zaman olayları yanlış değerlendirmek ve paranoya sahibi olmak demektir. Herkesin ve her şeyin kişinin aleyhine işlediğini, yakın çevresindeki kişilerin dahi samimi olmadıklarını düşünen rüya sahibinin giderek kendisini yalnızlığa sürüklediğini bildiren bir rüyadır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!