RuyaTabirleri.com

Rüyada Flört Görmek

Rüyada flört görmek, kişinin yakın zaman içinde atacağı adımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, işlerinin Allah’ın izni ile çok iyi gideceğine, mali açıdan büyük bir ferahlık yaşanacak bir döneme gireceğine, aile bireyleri arasındaki kırgınlıkların yakın zaman içinde tatlıya bağlanacağına, zorluk çekilen konularda düze çıkacağına ve eş, dost ve akrabalarından alacağı destek ve yardımlar sayesinde iş hayatının çok iyi bir hal alacağına delalet eder.

Rüyada Flört Etmek

İşlerin uzun zamandan beri sorunlu bir şekilde ilerlediği bir dönemin sona ereceğine, maddi açıdan rahat edileceğine, büyük başarılar kazanılacağına, sevilen ve değer verilen bir kişi ile ortaklık kurulacağına, iş hayatında çok büyük kar edileceğine, ruhsal olarak olumlu bir halde olunacağına ve zahmetli işlerin altından kolayca çıkılacağına alamet eder.

Rüyada Başbakanla Flört Etmek

Yapılan çalışmalar sayesinde işlerin hiç olmadığı kadar iyi bir duruma geleceğine, zorlukların, sıkıntıların ve umutsuzluğun sona ereceğine, epey zamandan beri üzerinde kafa yorulan bir çalışmanın kısa süre içinde hayat geçirileceğine, iş dünyasında yeni kapılar açılacağına, sorunların tarihe karışacağına ve büyük mutluluklar yaşanacağına tabir edilir.

Rüyada Bir Erkekle Flört Etmek

Çok büyük sorunların ve tartışmaların yaşanacağı, maddi sorunlarla karşılaşılacağı ve atılan her adımda büyük bir ayrılığa yaklaşılacağı anlamına gelir. Kısa süre içinde büyük zarar edileceğine ve bazı sağlık sorunları ile karşılaşılacağına rivayet eder.

Rüyada Ünlü Biriyle Flört Etmek

Aile hayatında yaşanan mutluluğun ortaya çıkacak bir sır ya da yaşanacak kötü bir olay yüzünden gölge düşeceğine ve sevilen kişiler ile uzun bir zaman boyunca küs kalınacağına işaret eder.

Rüyada Bir Kızla Flört Etmek

Kişinin, eline geçen kazancı kendisine yakışmayacak yerlere harcayacağına ve yapacağı bir seçim yüzünden büyük sorunlarla karşılaşacağına yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!