RuyaTabirleri.com

Rüyada Flüt Görmek

Rüyada flüt görmek, neşeli ve keyifli olmaya, dertleri kafaya takmamaya, hayatı dilediğince yaşamaya, özgür olmaya, hayaller kurmaya ve onların peşinden koşmaya işaret eder. Kişinin arkadaşları ve dostları ile yaşayacağı güzel günlere ve onlarla arasındaki muhabbetin koyuluğuna, bağın da çok kuvvetli olduğuna rivayet edilir. Rüyada flüt görmek, hasreti bitirmeye ve özlem gidermeye işaret eder.

Rüyada Flüt Sesi Duymak

Rüyada flüt sesi duymak, rüya sahibinin hayırlı haberler alacağına, çok mutlu olacağına ve çok sevineceğine işaret eder. Kişi, hiç beklemediği bir anda büyük bir sürprizle karşılaşacak, bir anda tüm sıkıntılarını ve sorunlarını unutacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Flüt Çalmak

Rüyada flüt çaldığını gören kişinin hayatına yeni bir heyecan gelecek ve rüya sahibi kalbinin adeta bir kuş gibi çarpacağı günler yaşayacak demektir. Rüya sahibi eğer erkekse gönlünün sahibi olan prensesi, rüya sahibi eğer kadınsa gönlünün sahibi olan prensi bulacaktır diye ifade edilir.

Rüyada Kaval Görmek

Rüyada kaval görmek, rüya sahibinin başta mutsuz ve memnuniyetsiz olacağı bir adım atacağına sonra da düşüncelerinin ve duygularının tamamen olumlu yönde değişeceği gelişmeler yaşayacağına ve sonra da yanılmış olduğunu anlayacağına rivayet edilir.

Rüyada Zurna Görmek

Rüyada zurna görmek, mutluluk verici bir haber almaya ya da böyle bir olay yaşamaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin uzun zamandır hayalini kurduğu bir şeyin gerçekleşeceğine alamet eder.

Rüyada Ney Görmek

Rüyada ney görmek, gönül hoşluğu içinde olmaya, zorluklardan kurtulmaya, rahata ermeye, işleri hafifletmeye, borçları kapatmaya, anlaşmazlıkları sonlandırmaya ve küslükleri bitirmeye delalet eder. Bu rüya aynı zamanda hayırlı ve müjdeli haberler almaya işaret eder.

Rüyada Düdük Görmek

Rüyada düdük görmek hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!