RuyaTabirleri.com

Rüyada Fok Balığı Görmek

Rüyada fok balığı görmek, zorluk ve sıkıntı anlamına gelir. Rüya sahibinin sorunlarının köklü ve güçlü olduğuna bu nedenle onlardan kolay kolay kurtulamayacağına delalet eder. Yaşamın zorlu taraflarına, sıkıntılara, keyif kaçırıp, moralin bozulmasına neden olacak kişilere, çözülmesi zor problemlere delalet eder. Rüyada fok balığı gören kişi, iş hayatında çok güçlü ve çok hırslı bir rakibi nedeni ile büyük bir hezimete uğrayabilir diye tabir edilir.

Rüyada Fok Balığı Sevmek

Rüyada fok balığı sevmek, rüya sahibi için çok büyük ve güzel bir gelişme yaşanacağına işaret ederken, diğer yandan da çok inatçı, dik başlı, huysuz ve zor bir kişiyi yola getirip, yanına çekmeye delalet eder.

Rüyada Fok Balığı Yavrusu Görmek

Rüya sahibinin kafasında bazı yeni oluşumlar olduğuna fakat henüz onları tam olarak kafasında oturtamadığına yorulur. Rüya sahibinin fikirleri ve projeleri istediği aşamaya geldiğinde ve bunları hayata geçirdiğinde işlerinden büyük fayda görecek demektir.

Rüyada Fok Balığı Yemek

Rüyasında fok balığı yediğini gören kişi, elinde olanı tüketecek demektir. Yani rüya sahibi, çalışırken biriktirdiği parayı yemeye başlayacaktır.

Rüyada Fok Balığı Yakalamak

Rüyasında fok balığı yakaladığını gören kişi, ömür boyu sırtının yere gelmeyeceği bir işin sahibi olacak demektir. Bu işte pek çok kişinin gözü olmasına rağmen, rüya sahibinin şansı ve kısmeti sayesinde bu işi kendisi alacak demektir.

Rüyada Fok Balığı Beslemek

Rüya sahibinin attığı her adımdan kendisine pay çıkartmaya ve maddi getiri elde etmeye çalışmasına delalet eder. Kişi habire var olanın üzerine eklemenin ve domuzdan bir tek tüy koparmanın planını yapıyordur diye değerlendirilir.

Rüyada Ölü Fok Balığı Görmek

Rüyada ölü fok balığı rüya sahibinin çok önemli bir işe son anda tabi olmasına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Fok Balığı Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Öznur ARSLAN (09 Ekim 2014 saat: 21:10)

    rüyamda birilerini veya birşeyleri aramak için kucuk bir kayık ile uc dort kişi denize açılıyorduk. Akşam olmak uzereydi biz biraz ilerleyince karanlık arttı denizin üstünde karartılar vardı buyuk buyuk onlara deymeden ilerlemeye çalışıyorduk bu buyuk karartıların başı fok balığının başı idi. Biraz korkmuş hissediyordum kendimi ama suyun içindekiler net gorunuyordu bulanıklık yoktu. İlerisi hafif dumanlıydı ve karanlıktı geri donmeliyiz yoksa yolumuzu bulamayacaz biz de kaybolmayalım dedim ve geri dönerken bir fok balığı yanımda belirdi kayıkla birlikte o da geri donuyor bizimle yuzuyordu bana bakıyordu tam yanımdaydı ve sesler çıkarıyordu urperdim ne yapacağımı
    bilemeden o şekilde devam ettim

  2. filiz (29 Aralık 2013 saat: 11:49)

    hayatımda birini seçmem gereken iki erkek var. rüyamda yaşı büyük olanı seçmiş olduğumu ve ikisinin kardeş olduğunu gördüm. hepimiz aynı evdeydik. sonra seçtiğim kişi beni evin bi başka odasına götürdü pencereden bakmamı istedi bir bataklık görünüyordu ve içinde fok balıkları ve başka tuhaf deniz yaratıkları vardı. sonra bu odada ayaklarım kirlenmişti odadan çıktım banyoya girip ayaklarımı yıkadım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,