RuyaTabirleri.com

Rüyada Fok Balığı Görmek

Rüyada fok balığı görmek, zorluk ve sıkıntı anlamına gelir. Rüya sahibinin sorunlarının köklü ve güçlü olduğuna bu nedenle onlardan kolay kolay kurtulamayacağına delalet eder. Yaşamın zorlu taraflarına, sıkıntılara, keyif kaçırıp, moralin bozulmasına neden olacak kişilere, çözülmesi zor problemlere delalet eder. Rüyada fok balığı gören kişi, iş hayatında çok güçlü ve çok hırslı bir rakibi nedeni ile büyük bir hezimete uğrayabilir diye tabir edilir.

Rüyada Fok Balığı Sevmek

Rüyada fok balığı sevmek, rüya sahibi için çok büyük ve güzel bir gelişme yaşanacağına işaret ederken, diğer yandan da çok inatçı, dik başlı, huysuz ve zor bir kişiyi yola getirip, yanına çekmeye delalet eder.

Rüyada Fok Balığı Yavrusu Görmek

Rüya sahibinin kafasında bazı yeni oluşumlar olduğuna fakat henüz onları tam olarak kafasında oturtamadığına yorulur. Rüya sahibinin fikirleri ve projeleri istediği aşamaya geldiğinde ve bunları hayata geçirdiğinde işlerinden büyük fayda görecek demektir.

Rüyada Fok Balığı Yemek

Rüyasında fok balığı yediğini gören kişi, elinde olanı tüketecek demektir. Yani rüya sahibi, çalışırken biriktirdiği parayı yemeye başlayacaktır.

Rüyada Fok Balığı Yakalamak

Rüyasında fok balığı yakaladığını gören kişi, ömür boyu sırtının yere gelmeyeceği bir işin sahibi olacak demektir. Bu işte pek çok kişinin gözü olmasına rağmen, rüya sahibinin şansı ve kısmeti sayesinde bu işi kendisi alacak demektir.

Rüyada Fok Balığı Beslemek

Rüya sahibinin attığı her adımdan kendisine pay çıkartmaya ve maddi getiri elde etmeye çalışmasına delalet eder. Kişi habire var olanın üzerine eklemenin ve domuzdan bir tek tüy koparmanın planını yapıyordur diye değerlendirilir.

Rüyada Ölü Fok Balığı Görmek

Rüyada ölü fok balığı rüya sahibinin çok önemli bir işe son anda tabi olmasına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!