RuyaTabirleri.com

Rüyada Fok Görmek

Rüyada fok görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatı içinde maddi ve manevi olarak çok sıkıntılı bir döneme girdiğine, karşısına çıkan çok güçlü ve çok hırslı bir rakip ile yarışması ve onu yenmesi gerektiğine aksi takdirde hem işlerinin daha kötü bir hal alacağına hatta iflas edeceğine hem de bir daha uzun yıllar boyunca kendisine iş hayatında yer edinemeyeceğine alamet eder.

Rüyada Fok Balığından Kaçmak

İş hayatında çok büyük sorunlar ve zorluklar çıkartan büyük bir rakibe karşı büyük bir üstünlük sağlanacağına, düşülmüş olan zor bir durumdan çok rahat bir şekilde çıkılacağına ve istendiği gibi hareket ederek çok büyük kazanç elde edileceğine delalet eder.

Rüyada Fok Balığını Beslemek

Rüyayı gören kişinin, çok kötü durumlara düşmesine ve büyük sıkıntılar çekerek maddi ve manevi olarak çok zarar çekmesine sebep olan rakibine, başı sıkıştığı ve zorluk çektiği bir anda kazandığı bir miktar paradan ona büyük bir destek vererek yardım edeceğine işaret eder.

Rüyada Fok Balığı Öldürmek

İş hayatında yapılan bazı hataların daha büyük sorunlar doğurması sebebiyle çok zor zamanlar geçiren rüya sahibinin, bu yüzden rakibinden çok büyük zarar göreceğine ve büyük maddi sorunlar yaşayacağına ve çok üzüleceğine alamet eder.

Rüyada Fok Balığı Yemek

Uzun bir zamandan beri rüyayı gören kişinin, işlerini baltalayan, zor zamanlar geçirmesine, maddi olarak büyük zararlar etmesine ve neredeyse iş hayatını bırakmak zorunda kalacak duruma gelmesine sebep olan rakibine çok büyük bir üstünlük sağlayacağına ve işinde meydan gelen sorunlardan kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada Fok Balığı Yavrusu Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında bazı projeler ortaya koymak için çok istekli olduğuna ve atacağı doğru adımlar sayesinde başarı kazanacağına yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: