RuyaTabirleri.com

Rüyada Fondöten Görmek

Rüyada fondöten görmek, rüyayı gören kişinin hem kişisel hem de mesleki olarak gelişimine katkıda bulunacak bazı işlerle meşgul olacağına, bu sayede daha eğitimli, donanımlı ve çağdaş bir insan haline geleceğine, aydınlanacağına ve nitelik kazanacağına tabir edilir. Rüya sahibinin işinde önemli kararlar veren, büyük toplantılarda en başköşede yer alan kimse konumuna gelmeyi başaracağına işaret eder.

Rüyada Fondöten Sürmek

Rüyayı gören kişinin hem çok keyif alacağı hem de kendine çok şey katacağı bir organizasyona katılacağına ve orada olmaktan hem mutluluk ve gurur duyacağına hem de kendisini çok şanslı hissedeceğine alamet eder.

Rüyada Fondöten Almak

Rüyayı gören kişinin mesleki olarak beklentilerinin gerçekleşeceğine, kariyer planlamasının istediği yönde gelişme göstereceğine, başarılarının artacağına, çalışmalarının beğenileceğine, fikirlerinin de istediği takdiri toplayacağına rivayet edilir.

Rüyada Yüze Fondöten Sürmek

Rüyada yüze fondöten sürmekle, fondöten sürmek aynı şeylerdir. Rüyayı gören kişinin eline geçecek büyük bir fırsata ve kendisinin de bu fırsatın kıymetini bileceğine, ondan mümkün mertebe en doğru şekilde faydalanacağına ve menfaat elde etmeyi başaracağına alamet eder.

Rüyada Makyaj Malzemesi Görmek

Rüyayı gören kişinin tabiri caizse içini kıpır kıpır yapacak ve kanını kaynatacak güzel gelişmelerin olacağına ve arka arkaya pek çok hoşlukla karşılaşacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin sürpriz gelişmeler yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada Ruj Görmek

Rüyayı gören kişinin kısmetlerinin çoğalacağına, şansının ve bahtının açılacağına, hayatının güzelleşeceğine, yarınlarının kendisine hayır ve mutluluk getireceğine işaret eder. Rüya sahibinin özel hayatının olumlu şekilde ilerleyeceğine ve kişinin muradına ereceğine tabir edilir.

Rüyada Rimel Görmek

Rüyayı gören kişinin sevdiği ve güvendiği bazı kişilerin hiç de umduğu gibi kimseler çıkmayacaklarına, ona vefasızlık edeceklerine ve kendisini kandırmaya çalışacaklarına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: