RuyaTabirleri.com

Rüyada Forma Görmek

Rüyada forma görmek, rüya sahibinin başarı konusunda ne kadar kararlı, hırslı ve inatçı olduğuna işaret eder. Kişinin hedeflerinden vazgeçmeyeceğine, hayalleri için savaştığı yolda bir an bile olsa umutsuzluğa ve karamsarlığa düşmeyeceğine, bazen canı pahasına da olsa zafer elde etmek için çaba göstereceğine tabir edilir. Rüya sahibinin kafasına koyduğu şeyi mutlaka gerçekleştireceğine ve her başarısızlığında kazanmak için biraz daha hırslanacağına delalet eder. İnatçı bir kimsenin varlığı ile açıklanır.

Rüyada Takım Forması Görmek

Rüyada takım forması görmek ya da giymek, yeni, güzel ve hayır getirecek adımlar atmaya, büyük işlere girmeye, kısmet ve şans getirecek kararlar almaya ve bunları bir an önce hayata geçirmek için sabırsızlanmaya ve heyecanlanmaya rivayet eder.

Rüyada Yeşil Forma Görmek

Rüyada yeşil forma görmek, sabır gösterildiği ve mücadele edildiği takdirde her zorluğun aşılacağına, galibiyetin bu iki faktör sayesinde gerçekleşeceğine ve rüyayı gören kişinin bunu tecrübe edeceği bir olay yaşayarak, bundan sonra hep başarılı işler yapacağına delalet eder.

Rüyada Okul Forması Görmek

Rüyada okul forması görmek, geldiği yeri bir türlü sindirememiş ve bu nedenle de herkese tepeden bakan, insanların duygu ve düşüncelerini küçümseyen, onların hayallerini ve isteklerini aşağılayan, kötü ve zalim bir kişinin varlığına tabir edilir.

Rüyada Üniforma Görmek

Rüyada üniforma görmek, önemli işlere atanmaya, büyük işlerin başına getirilmeye, önemli noktalara gelmeye ve en yüksek rütbeye getirilmeye işaret eder. Rüya sahibi memursa eğer, o halde bu rüya onun istediği göreve atanacağına yorulur.

Rüyada Askeri Kıyafet Görmek

Rüyada askeri kıyafet görmek, umutların ve emeklerin karşılığını almaya hem maddi hem de manevi anlamda hayır bulmaya ve hayallere tez zamanda kavuşmaya delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!