RuyaTabirleri.com

Rüyada Foto Görmek

Rüyada foto görmek, kişinin kendisine örnek aldığı birinin varlığına işarettir. Bu kimsenin başarılarından pay çıkaracak olan rüya sahibi, özellikle iş yaşantısında daha iyi yerlere gelmek için çalışmalar yapacak demektir. Şartları iyi analiz etmenin, ayrıntılar üzerinde düşünmenin ve analitik zekayla hareket etmenin alameti olan rüya, aynı zamanda kişinin egosunun yüksek olduğunu, özgüveninin her zaman yerinde olduğunu da belirtir. Dış görünüme özen gösterildiğinin, başkaları tarafından beğenilmenin hoşa gittiğinin de ifadesidir. Genç bayanlar için güzellikleri ile çok sayıda kısmete sahip olduklarını, çok sayıda talip ve görücü geleceğinin de habercisidir. Kız evlatlara sahip olmak, eş tarafından her zaman el üstünde tutulmak manasına da gelir.

Rüyada Foto Çektiğini Görmek

Birden fazla yorumu olan rüya genellikle hayatını değiştirmek, farklı yollara girmek, iş değiştirmek istenildiğini bildirir. Kişi kendi fotoğrafını çektiğini görüyorsa, sağlığının yerinde olacağı bu dönemde dış görünümü ile pek çok kimseyi kendisine hayran bırakacağını, kısmetlerin dolup taşacağını, bahtının da açık olacağını tabir eder. Doğa fotoğrafı çekmek yola çıkmaya, başka birinin fotoğrafını çekmek ise renkli kişiliği ile ilgi çeken insanlarla tanışmaya alamet eder.

Rüyada Foto Yırtmak

Rüya sahibinin güven duygusunda azalma olacağını, çevresini değiştirmek, var olan ilişkisini bitirmek gibi düşüncelere girdiğini ifade eder. Geçmişe dair tüm anılardan kurtulmak isteyen kişinin yeni başlangıçlar için kendisini hazır hissettiğini bildiren rüya, eski ilişkilerini kökten kesen kimsenin yepyeni bir çevrede daha mutlu olacağını, iş ve ev değişikliği yaparak hayata farklı şekilde devam edeceğini de tabir eder. Dostlarından, sevdiklerinden ayrı kalmak, çok değer verilen biriyle aranın açılması anlamına da gelir.

Rüyada Foto Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin kendisini önemli hissettiğini, sahip olduğu yeteneklerin farkına vardığını, olgun ve aklı başında hareket etmeye başladığını bildirdiği gibi, ergenlik çağında olanlar için dış görünüşlerine fazla dikkat etmek ve karşı cinsi etkilemek isteği içinde olduklarını da ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!