RuyaTabirleri.com

Rüyada Fotoğraf Çektirmek

Rüyada fotoğraf çektirmek, oldukça uzun bir zamandır görülmeyen bir kişiyi görmeyi simgeler. Bu kişi aile, akraba ve yakın çevreden birisi olabilir. Rüyanın diğer anlamları arasında, bir satın alma olayı da yer almaktadır. Bu satın alma, bir yatırım amacı taşımamaktadır. Rüyanın öteki işaretlerinden birisi ise gelecek planlarıdır. Hayatınız çok daha planlı yaşamaya başlamanız, gelecekle ilgili planlamalara girişmeniz beklenmelidir. Örneğin bireysel sigorta yaptırmak, rüyanın sonuçları arasında yer alır. Bu gelecek planlarının altında, bir kaygı durumu mevcuttur.

Rüyada Fotoğraf Çekildiğini Görmek

Bir konuda şansını denemek şeklinde simgelenmektedir. Belirli bir konu hakkında, fazla umudunuz olmasa da şansınızı deneme isteğinizi gösterir. Ticari bir işle ilgili şans denemek bu rüyanın örneklerinden olabileceği gibi, bir başka konuda şansını denemek de aynı şekilde rüyanın işaretlerinden olabilir.

Rüyada Fotoğraf Bakmak

Yeni bir çevreyi işaret eder. Bu çevre, evlenmenizin ardından ortaya çıkan topluluk olabileceği gibi, arkadaş çevresi de olabilir. Yeni girecek olduğunuz bu çevre içerisinde oldukça rahat edecek ve yeni kararlar alabileceksiniz. Bu kişilerin sizi sıkmadığı, aksine mutlu ettiği bilinmelidir.

Rüyada Fotoğraf Makinesi Görmek

Geç kalmışlık duygusu ile bazı konularda radikal kararlar alınması anlamına gelir. Maddi ve manevi açıdan akla gelebilecek olan bir konuda, beklenmedik bir karar almanıza yorulmaktadır. Bu kararın bu şekilde alınması da sizin yaşadığınız geç kalmışlık hissinden kaynaklanacaktır. Bu rüyanın diğer bir anlamı da birine karşı verecek olduğunuz destektir. Bu destek sayesinde o kişin önemli başarılarını duyacaksınız.

Rüyada Fotoğraf Albümü Görmek

Resmi bir evrak, devlet dairesinde bir iş, okulla ilgili durumlar, bu rüya ile simgelenen konulardan sayılmaktadır. Bu konularda yaşanacak olan olumlu gelişmeler, sizi fazlasıyla mutlu edecektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Fotoğraf Çektirmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Bâkiye (24 Ekim 2014 saat: 09:11)

    Harabe gibi bir yerde tanımadığım bir adam kız kardeşini sen neden tuvaleti temizlemedin ve kırmızı şeyler var diye dövüyordu hatta tornavidayla saldırıyordu sonra adam beni farketti ve bana saldırdı elindeki tornavida adamın gözüne girdi ama adamın gözünden yaş gelmedi sonra bu olayı gören bir erkek arkadaşımla oradan bir şekilde kurtulup kaçtık bir taksiye binip nişanlanacacağım erkeğin yanına gittik kuaföre gittim vs sonra nişan için sıra fotoğraf çekimine geldi fotoğraf çekiminde saçlarım bozuldu ve çekim çok kısa sürdü çekim esnasında bana saldırı olayını gören arkadaşım bu olayın haberini mesaj olarak telefonuma attı adam kız kardeşini öldürmüştü ve bu haberi benim nişanlanacak olduğum adam okudu ama onun bu olaydan haberi yoktu söylememiştim saldırı olayını ve nişanlanamadan rüyadan uyandım zaten nişan olayından da rüyamda ikimizin ailesinin de haberi yoktu

  2. as1912 (23 Ekim 2014 saat: 13:43)

    merhba. Ruyamda gelınlık provaı yapıp ardından dıs mekanda bır suru fotograf cektırıyoruz. Uzerımdekı gelınlık tam beyaz sade ve kapalı bı model. Çeşitlı müzelerde poz verıyoruz. Poz ıcın mutfakta hamur bıle acıyorum.camıde bol yesıllıklı bı tepede cadde de pozlar verıyoruz. Yanımda yakın arkadasımda gelınlık provası yapıyor. Oda çekıme girıyor. Önce onun fotografları çekılıyor. Bız kalabalık bı meydanda yuruyoruz gelınlık ve damatlıkla. Oylede fotograflar çekılıyor. sonra fotografları ıncelıyoruz. Merak ettım yorumlarsanz sevınırm. Tesekkurler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,