RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Fotoğraf Çektirmek

Rüyada fotoğraf çektirmek, oldukça uzun bir zamandır görülmeyen bir kişiyi görmeyi simgeler. Bu kişi aile, akraba ve yakın çevreden birisi olabilir. Rüyanın diğer anlamları arasında, bir satın alma olayı da yer almaktadır. Bu satın alma, bir yatırım amacı taşımamaktadır. Rüyanın öteki işaretlerinden birisi ise gelecek planlarıdır. Hayatınız çok daha planlı yaşamaya başlamanız, gelecekle ilgili planlamalara girişmeniz beklenmelidir. Örneğin bireysel sigorta yaptırmak, rüyanın sonuçları arasında yer alır. Bu gelecek planlarının altında, bir kaygı durumu mevcuttur.

Rüyada Fotoğraf Çekildiğini Görmek

Bir konuda şansını denemek şeklinde simgelenmektedir. Belirli bir konu hakkında, fazla umudunuz olmasa da şansınızı deneme isteğinizi gösterir. Ticari bir işle ilgili şans denemek bu rüyanın örneklerinden olabileceği gibi, bir başka konuda şansını denemek de aynı şekilde rüyanın işaretlerinden olabilir.

Rüyada Fotoğraf Bakmak

Yeni bir çevreyi işaret eder. Bu çevre, evlenmenizin ardından ortaya çıkan topluluk olabileceği gibi, arkadaş çevresi de olabilir. Yeni girecek olduğunuz bu çevre içerisinde oldukça rahat edecek ve yeni kararlar alabileceksiniz. Bu kişilerin sizi sıkmadığı, aksine mutlu ettiği bilinmelidir.

Rüyada Fotoğraf Makinesi Görmek

Geç kalmışlık duygusu ile bazı konularda radikal kararlar alınması anlamına gelir. Maddi ve manevi açıdan akla gelebilecek olan bir konuda, beklenmedik bir karar almanıza yorulmaktadır. Bu kararın bu şekilde alınması da sizin yaşadığınız geç kalmışlık hissinden kaynaklanacaktır. Bu rüyanın diğer bir anlamı da birine karşı verecek olduğunuz destektir. Bu destek sayesinde o kişin önemli başarılarını duyacaksınız.

Rüyada Fotoğraf Albümü Görmek

Resmi bir evrak, devlet dairesinde bir iş, okulla ilgili durumlar, bu rüya ile simgelenen konulardan sayılmaktadır. Bu konularda yaşanacak olan olumlu gelişmeler, sizi fazlasıyla mutlu edecektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: