RuyaTabirleri.com

Rüyada Fotoğraf Görmek

Rüyada fotoğraf görmek tek şekilde tabir edilmez. Rüyada kişi kendi fotoğrafını görürse eğer, bu onun hayatının tamam olduğu anlamına gelir. Eğer fotoğraf yakınlarından, ailesinden, arkadaşlarından ya da tanıdıklarından birinin fotoğrafıysa o halde o kişinin hayatının tamam olduğuna işaret eder. Rüyada kişi bir fotoğraf stüdyosunda ya da her hangi bir yerde fotoğraf çektiğini görürse sağlık sorunlarına, kişinin fotoğrafının çekilmesi güvende olmayacağı bir yerde bulunmasına ya da güvende olmadığı bir yola çıkmasına delalet eder.

Rüyada Fotoğraf Makinesi Görmek

Rüyada elinde fotoğraf makinesi olup fotoğraf çektiğini gören kişi geçmişte yaşanmış bir olayı yeniden yaşayacak ya da hatırlamak zorunda kalacak demektir.

Rüyada Albüm Görmek

Rüyada fotoğraf albümü görmek, kadim bir dosttan ya da bir komşudan gelecek habere ya da bu kişiyle karşılaşmaya işarettir.

Rüyada Resim Görmek

Rüyada resim görmek, hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Resim Çerçevesi Görmek

Rüyada resim çerçevesi görmek, arkadaşların dostların rüya sahibine bağlılığı anlamına gelir.

Rüyada Siyah Beyaz Fotoğraf Görmek

Rüyada siyah beyaz fotoğraf görmek, özlenen kişilerle bir araya gelerek hasret gidermeye ve onlardan güzel haberler almaya işaret eder.

Rüyada Vesikalık Fotoğraf Görmek

Rüyada vesikalık fotoğraf görmek bir işe atanmaya ya da uzak bir yola çıkmaya delalet eder.

Rüyada Manzara Resmi Görmek

Rüyada manzara resmi görmek güzel olan şeylere işaret eder. Bu rüya sahibinin ince ruhlu, ince fikirli ve iyi kalpli olduğu anlamına gelir.

Rüyada Resim Yaptığını Görmek

Rüyada resim yaptığını gören kişi, hayatının gidişinden ve içinde bulunduğu şartlardan memnun demektir. Resim yaptığını gören rüya sahibi meslek hayatından da olmak istediği yerde olduğu için çok mutlu ve memnundur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Fotoğraf Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. ışık (23 Mayıs 2014 saat: 08:00)

    Rüyamda sevdiğim kişinin elinde ikimizin fotoğraflarının olduğu bir albüm gördüm fotoğraflara tam bakamadım o izin vermedi bakmama yüksek bir yerde oturup o fotoğraflara gülümseyerek bakıyordu.Fotoğraflarda da ikimizin ele ele tutuşmuş gibifotoğraflar vardı hem bakarken utanıyordum hem de o fotoğraflara bakmama izin vermiyordu. aslında ben onun ne zamandır yüzünü görmüyorum ve sevgili değiliz anlamı ne çok merak ediyorum yardımcı olursanız sevinirim.

  2. handan (28 Mart 2014 saat: 15:37)

    Ruyamda kardesimin ceb telefonunda kendi resmimi goruyorum ve diyorum ki banada gonderirmisin sonra kendi evimde oluyorum yerde camasirlar var kirliydi herhalde hoca oluyor bizde abdest aliyor bende ona havlu veriyorum sonra diyor ki iste iki rekat bilmem su namazi kilinirsa iste su su saate aihretle ilgili birsey dedi sonra namaza durdu bende yolda biryerde nafile olarak iki rekat namaz kiliyorum

  3. Deniz (24 Şubat 2014 saat: 10:58)

    Meraba , adım deniz rüyamda bir yokuşdan yukarı çıkarken gördüm kendimi bir köpek ısırcak gibi koşuyordu bana sonra sahibi tuttu saldıramadı. Sonra otdan bir eve giriyorum bı kız bir erkek var oturuyorum yanlarına tanımıyorum onları ama onlar beni tanıyordu telefonumu çıkartırım çantamdan onlarda bana telefonları gösteriyorlar rüyam çok karisikti ne anlama geldigini çok merak ediyorum endişelerim var

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,