RuyaTabirleri.com

Rüyada Fotoğraf Makinesi Görmek

Rüyada fotoğraf makinesi görmek, rüya sahibinin çevresindeki kişilere ve olaylara karşı olan merakına işaret eder. Rüya sahibi herkesin özel hayatını, inciğini cinciğini merak eden kişi olarak tabir edilir. Herkes hakkında her şeyi bilmek gibi büyük bir merakı vardır ve bu huyu çoğu kez başına bela olup, can sıkıcı noktaya varabilmektedir. Çünkü çok merak edip öğrenemediği konular için kendi kendini yiyip bitirebilmektedir oysa bu enerji aslında çok daha iyi ve hayırlı işler için harcanabilir.

Rüyada Fotoğraf Makinesi Almak

Rüyasında fotoğraf makinesi aldığını gören kişi, birinin sırrını öğrenecek demektir. Bu rüya bazen de rüya sahibinin çok yakın bir arkadaşının ya da dostunun kendine açılmasına ve çok özel sorunlarını anlatmasına tabir edilir.

Rüyada Fotoğraf Makinesi Kırıldığını Görmek

Rüya sahibinin iş hayatında ya da özel hayatında aradığını bir türlü bulamayışına ve bu durumu kendine dert edinmesine işaret eder. Aynı zamanda şansızlık ve uğursuzluk olarak değerlendirilir.

Rüyada Fotoğraf Makinesi ile Fotoğraf Çekmek

Hayırlı olacak kararlar almaya ve bunlar için harekete geçmeye işaret eder. Rüya sahibinin aldığı bu isabetli ve doğru karar, kendisine atacağı daha ilk adımda mutluluk, başarı ve şans getirecek demektir.

Rüyada Fotoğraf Makinesi Kaybetmek

Rüya sahibine sıkıntı verecek ve üzülmesine neden olacak sözler işitmesine ya da olaylar yaşamasına delalet eder. Daha ziyade iş hayatına tabir edilir. Rüya sahibi muhtemelen işiyle ilgili bir konuda başarısızlık yaşayacak ve üzülecek demektir.

Rüyada Elinde Fotoğraf Makinesi Görmek

Resmi bir işle tabir edilir. Rüya sahibinin devlet kapısında bekleyen ve evrak üzerinde olan bir işi nedeni ile bu konuda yetkili olan kişiden yardım almasına ya da akıl danışmasına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!