RuyaTabirleri.com

Rüyada Fransa Görmek

Rüyada Fransa görmek, uzun zaman önce yaşanan kötü bir olaydan ötürü yaşanan sorunların sona ereceğine, kazanılan başarıları, iş hayatında ortaya konulan çalışmaları ve gerçekleştirilen projeleri kıskanan kişilerin yenilgiye uğratılacağına, çok hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına, evlilik yolunda büyük adımlar atılacağına ve sevinç ve mutluluk dolu bir yolculuğa çıkılacağına alamet eder.

Rüyada Fransa’da Olduğunu Görmek

İş hayatı içinde zor günler geçirmekten dolayı yaşanan üzüntülerin sebep olduğu rahatsızlıkların şifa bulacağına, manevi olarak kalbin Allah aşkı ile dolacağına, zor zamanların yakında yerini güzel günlerle bırakacağına ve ele geçen kazancın artacağına işaret eder.

Rüyada Fransa’ya Gitmek

İş konusunda deneyim ve bilgi sahibi, yardımsever ve alçakgönüllü bir kişiden iş konusunda çok yardım görüleceğine, bu sayede uğranmış olan bütün zararların ortadan kalkacağına, maddi olarak çok iyi bir konuma gelineceğine, çok hayırlı fırsatlara sahip olunacağına, kısa süre içinde çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine ve aile bireylerinden büyük destekler alınacağına rivayet eder.

Rüyada Fransa’da Gittiğini Görmek

Ortaya konan projeler ile büyük kazançlar elde edileceğine, üst düzey çalışmalara imza atılacağına, iş hayatında büyük bir terfi alınacağına, huzursuz geçen günlerin biteceğine, sevgi dolu haberler alınacağına ve uzak bir yerde bulunan bir akrabanın vefat etmesi üzerine miras sahibi olunacağına delalet eder.

Rüyada Fransız Görmek

Aile hayatında yaşanan güzel olaylar sayesinde işlerin gün geçtikçe daha iyi bir duruma geleceğine, parasal olarak çok büyük bir kazanç sağlanacağına, sorunların yakında çözüme kavuşacağına, ele geçen fırsatların hayır getireceğine, umut dolu günlerin hiç bitmeyeceğine, iş hayatında yaşanan yorgunluktan ötürü bir tatile çıkılacağına, büyük rahatlık yaşanacağına ve sevinçli günlerin gelip iş hayatını ve aile hayatını tamamen değiştireceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Fransa Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Demet (26 Aralık 2014 saat: 13:43)

    Gündüz yattığımda rüyamda Fransa’da olduğumu gördüm ve orada Dünyanın en büyük binanın tepesinde olduğumu gördüm. Yanımda sırtı dönük insanlar bana düşmem gerektiğini söylüyorlar ama kalkiyorum onlar gibi duruyorum ve bi anda düşüyorum sırt kısmımda büyükbir beton elinde binadan kalan bir parça ve erkek arkadaşımın hediye ettiği yastık onu belime koyuyorum beni korusun diye sonra düşerken uyandım boğazım kup kuru nefes alırken zorlanıyordum..

  2. Kübra (12 Haziran 2014 saat: 08:18)

    Fransa da birisi bize yuklu miktarda para veriyordu. Bu alisverisi goren biri prsimize takliyor. Ben anneme soyluyprum. Kardesim brn ve annem bir kozmetik magazasina girip saklaniyoruz. Adam arkamizdan magazaya girince kasiyere gidip lutfen yardim edin o adam bizi takip ediyor diyoruz. Kasiyer turkcr biliyor ama ben ingilizce de soyluyorum. Kasiyer polisi ariyor.biz magazadan cikiyoruz. Adam yine pesimizde. Sonra ben adama bagiriyorum ve kosuyorum annemlere dogru. Sonra birinin beni arkadan gıdıkladigini hissediyoum. Ve bakiyorum polisler. Selam veriyor bana. Ben de sselam veriyorum ve uyaniyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,