RuyaTabirleri.com

Rüyada Fuhuş Görmek

Rüyada fuhuş görmek, kişinin yas tutacağı günler yaşayacağına, karşısına çıkacak olan sorunlardan ve sıkıntılardan ötürü sarsılacağına, bir türlü kendine gelemeyeceğine ve yaşadıklarından ötürü büyük üzüntü yaşayıp kahrolacağına delalet eder. Çeşitli sorunlar yaşamaya, sevilen kişilerden ihanet görmeye ve üzülmeye yorumlanır. Yaşanacak kötü bir olaydan ötürü insanlara olan güvenin sarsılacağı, uzun süre yalnız bir hayat sürüleceği ve herkesin sevdiği birisi olunmasına rağmen bazı kişiler tarafından kötü bir kişi gibi gösterilmeye çalışılacağı anlamına gelir.

Rüyada Fuhuş Zorlanmak

Akrabalardan birinin yaptığı bir hatadan ya da atacağı yanlış bir adımdan ötürü çok zor bir duruma düşüleceğine, bu yüzden aile huzurunun bozulacağına, eşler arasında ister istemez bazı büyük tartışmalar yaşanacağına, büyük umutlarla ve beklentilerle girilen bir işin sabun köpüğü gibi bir anda söneceğine ve merak edilen bir konu hakkında kötü bir olayla karşılaşılacağına delalet eder.

Rüyada Fuhuştan Kaçmak

Huzur, mutluluk ve selamet anlamında kullanılır. Rahatsızlık duyulan bir konuda bir çözüme varılacağına, bazı kişilerle yaşanan tatsızlıkların son bulacağına, sevilen kişi ile çok hayırlı bir karar alınacağına, yorucu ve yıpratıcı bir dönemin sona ermesi ile büyük bir rahatlığa ve huzura kavuşulacağına ve hayırlı bir yola girip bolluk ve bereket içinde yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada Zina Görmek

Dertlerin günden güne daha da artacağına, yapılan çalışmaların ve girilen işlerin hayırsız kişiler yüzünden durma noktasına geleceğine, maddi ve manevi açıdan çok büyük zararlara uğranacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir dönemin başlayacağına ve hayırlı bir kısmet ile çıkılan yolda yaşanan mutluluğun yarım kalacağına tabir edilir.

Rüyada Zina Ettiğini Görmek

Kişinin, hiç beklemediği bir anda yaşadığı sorunlardan ve sıkıntılardan kurtulacağına ve mutlu olacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: