RuyaTabirleri.com

Rüyada Fular Görmek

Rüyada fular görmek, uzun bir süreden beri işsizlik ile uğraşan rüya sahibinin, yakın bir zamanda kendisine uygun ve çok iyi bir kazanç elde edebileceği bir işe gireceğine, bu sayede çok büyük başarılar elde edeceğine, sıkıntılarını atlatacağına, kendisini üzen ve yıpratan şeyleri hayatından çıkartacağına ve çok daha mutlu bir kişi olacağına alamet eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişi eğer evli birisi değilse yakın bir zaman içinde çok büyük bir mutluluk yaşayacağına ve bu sayede hayatını tamamen değiştireceğine delalet eder.

Rüyada Fular Takmak

Rüyayı gören kişinin, bulunduğu mevkiden ya da yaşadığı sosyal çevreden ötürü ister istemez duygularına gem vurduğuna, bu yüzden istediği gibi hareket edemediğine, bazen başkası gibi davranmak zorunda kaldığına ve bu durumdan ötürü pek mutlu olmadığı için kendisini sürekli rahatsız hissettiğine işaret eder.

Rüyada Fular Taktığını Görmek

Rüya sahibinin daha önce başına gelen bazı olaylar yüzünden insanlar ile arasına büyük bir mesafe koyduğuna, tekrar zarar görmemek için pek yakınlık göstermediğine, böylece kendisini koruyup kötü duruma düşmekten kaçındığına ve daha rahat bir şekilde hareket edebildiğine tabir edilir.

Rüyada Fular Satın Almak

İnsanlar ile arasındaki bağlar yüzünden her geçen gün daha büyük bir sorunla karşı karşıya kalan rüya sahibinin, işlerini ve çalışmalarını korumak ve kendi açısından zarar görmemek için koyduğu mesafeler sayesinde çok daha mutlu olduğuna ve kendisini güvende hissettiğine alamet eder.

Rüyada Mavi Fular Görmek

Rüyayı gören kişinin, insanlar ile arasına koyduğu mesafeye rağmen karşısına çıkan çok hayırlı ve düzgün bir kişi ile bir ilişkiye başlayacağına, bu sayede artık insanlar ile arasında herhangi mesafe kalmayacağına ve çok büyük bir mutluluk duyacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!