RuyaTabirleri.com

Rüyada Fular Görmek

Rüyada fular görmek, uzun bir süreden beri işsizlik ile uğraşan rüya sahibinin, yakın bir zamanda kendisine uygun ve çok iyi bir kazanç elde edebileceği bir işe gireceğine, bu sayede çok büyük başarılar elde edeceğine, sıkıntılarını atlatacağına, kendisini üzen ve yıpratan şeyleri hayatından çıkartacağına ve çok daha mutlu bir kişi olacağına alamet eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişi eğer evli birisi değilse yakın bir zaman içinde çok büyük bir mutluluk yaşayacağına ve bu sayede hayatını tamamen değiştireceğine delalet eder.

Rüyada Fular Takmak

Rüyayı gören kişinin, bulunduğu mevkiden ya da yaşadığı sosyal çevreden ötürü ister istemez duygularına gem vurduğuna, bu yüzden istediği gibi hareket edemediğine, bazen başkası gibi davranmak zorunda kaldığına ve bu durumdan ötürü pek mutlu olmadığı için kendisini sürekli rahatsız hissettiğine işaret eder.

Rüyada Fular Taktığını Görmek

Rüya sahibinin daha önce başına gelen bazı olaylar yüzünden insanlar ile arasına büyük bir mesafe koyduğuna, tekrar zarar görmemek için pek yakınlık göstermediğine, böylece kendisini koruyup kötü duruma düşmekten kaçındığına ve daha rahat bir şekilde hareket edebildiğine tabir edilir.

Rüyada Fular Satın Almak

İnsanlar ile arasındaki bağlar yüzünden her geçen gün daha büyük bir sorunla karşı karşıya kalan rüya sahibinin, işlerini ve çalışmalarını korumak ve kendi açısından zarar görmemek için koyduğu mesafeler sayesinde çok daha mutlu olduğuna ve kendisini güvende hissettiğine alamet eder.

Rüyada Mavi Fular Görmek

Rüyayı gören kişinin, insanlar ile arasına koyduğu mesafeye rağmen karşısına çıkan çok hayırlı ve düzgün bir kişi ile bir ilişkiye başlayacağına, bu sayede artık insanlar ile arasında herhangi mesafe kalmayacağına ve çok büyük bir mutluluk duyacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Fular Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Betül Şaşmaz (06 Nisan 2014 saat: 02:01)

    Önce okuldayım. Sonra tanıdığımı sandığım bi adam beni lüks siyah bir arabayla okuldan alıyor. Araba Jeep markalı. Daha sonra kıyafet satan bir dükkanın önünde duruyoruz. orada beyaz bir pantolon görüyorum çok beğeniyorum. içeriye gidip deniyorum ve almak istiyorum. çalışanlardan biri onun hediyesi de var diyor. hangisini almak istersiniz diye bir sürü çeşit koyuyor önümüze. Başörtüsü gösteriyor. Biri koyu mavi diğeri kahverengi. Ama desenli bu başörtüleri. Etek getiriyor. Renkler ve desenler yine aynı. Eteği almayı düşünüyorum anneme hediye ederim diye. Sonra bir fular getiriyorlar. Biraz koyu ama çok güzel bir mavi. Düz renk gibi deseni yok. Önce başıma bağlıyorum sonra boynuma. aynada kendimi görüyorum. Saçım hiç yapmadığım bi toplama biçiminde biraz dağınık. Sonra fuları almaya karar veriyorum pantolonun hediyesi olarak. Daha sonra dişarda bişey oluyor ve herkes dışarıya çıkıyor. bende çıkıyorum. Hava bulanık ve yağmur yağıyor. Okuldan çıktığımızdada hava kapalıydı. Sonra etrafıma bakınıyorum beni getiren adamın arabasına. Ama yoktu. Orada uyandım. Şimdiden teşekkür ederim .

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,